PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606352}

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay
7,9 3 029
ocen
7,9 10 1 3029
Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay
powrót do forum gry Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

Gra i filmy dobrze zrobione no Vin Diesel :)

użytkownik usunięty
Siarzewski

Super gierka, lubię czasami do niej powracać.

Siarzewski

Jeden z najlepszych FPS-ów XXI wieku, mocno niedoceniany, w czasie premiery schował się w cieniu gigantów typu Doom III czy Half-Life 2, a wcale im nie ustępuje.
Dawno temu kupiłem go za zaledwie 19,90 zł - rewelacyjnie wydane pieniądze ;)

Kazioo

Doom 3 przez wiele osób został zjechany, ale w moim poście oczywiście chciałbym wspomnieć o The Riddick Chronicles. Mam Assault on Dark Athena i uważam że zarówno Butcher Bay jak i kontynuacja są mega genialne, a jeszcze Butcher Bay nawet o poziom lepsze :-) Half-Life (niezależnie który) pomimo iż jest również rewelacyjny i mega wciągający, jak dla mnie przegrywa z obydwoma częściami przez jeden istotny punkt - Vin Diesel jako Riddick. Historia która jest już kwestią bardziej gustu dla mnie też na korzyść Riddick'a z Butcher Bay;-)

Zakupiony wczoraj również za 19,90PLN ale wcześniej miałem już okazję grać i przejść całość :-)

aleTEMPO

Ostatnio w Biedronce była za 9.99zł.. Dokładniej była to część druga, do której dołączona była część pierwsza z odświeżoną oprawą graficzną ;)

ocenił(a) grę na 10
Siarzewski

Absolutny klasyk. Obok Gothica 1 i 2, Mafii i Max Payne'a najlepsza gra XXI wieku.

Siarzewski

Gra o wiele lepsza od (także bardzo dobrych) filmów ;]

użytkownik usunięty
Siarzewski

PO PROSTU WSPANIAŁA :) !!!

ocenił(a) grę na 8

Jest na serio spoko.Ma klimat takiego horroru czego trochę brakuje Ucieczce z Butcher Bay.

ocenił(a) grę na 10
JackRobertkokos

Według mnie brakóje tylko cycków:)

ocenił(a) grę na 9
vodka85

W męskim więzieniu cycki?

ocenił(a) grę na 9
Siarzewski

Vin Diesel gra raczej wśrednio udanych filmach ale ta gra sie udała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones