PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749854}
7,2 2 857
ocen
7,2 10 1 2857
Layers of Fear
powrót do forum gry Layers of Fear

gra dośc interesująca ale szału nie ma, dośc krótka i prosta historyjka, kilka ciekawych rozwiązań ale szału nie ma. Ciekawe przechodzenie z drzwi do drzwi ale ile można choć gra krótka. Pomysł twórców na fabułę dość makabryczny..wg mnie

ocenił(a) grę na 7
ankha74

i gdzie tu jest spoiler ?Ja tam nie rozumiem tej fabuły to wreszcie on malował tymi kośćmi krwią czy tylko takie miał fantazje???

ocenił(a) grę na 9
twokill

To, że się czegoś nie rozumie nie znaczy, że gra jest do kitu ^^
Mi się wydaje, że musiałby to sobie wymyślić. No bo jak? Poszedłby i odkopał żonę? Nie było tego pokazane.. a przecież nie mógł trzymać jej w domu tyle czasu.

ocenił(a) grę na 9
The_Sider

I sama gra pokazuje wydarzenia w taki sposób, że nie zwariował od razu po jej śmierci.

ocenił(a) grę na 7
The_Sider

A gdzie jest napisane ze do kitu....??Tylko to nawet nie jest gra...i poza ciekawą oprawą artystyczną nie ma nic do zaoferowania....

ocenił(a) grę na 9
twokill

Więc co to jest skoro nie gra? xD

ocenił(a) grę na 7
The_Sider

Niby jest grą...ALe jak by sie uprzeć to taki bardziej film interaktywny....Jedyne co ma z gry to zagadki które można policzyć na palcach jednej ręki...Np ta z telefonami akurat genialna jest tam pare genialnych albo ocierających sie o geniusz rzeczy ale .....to jest tak jak z ,,walking dead'' tylko tam nie było ze krazylismy w kółko po jakimś lesie i na gebe nam co chwila zombiak wypadał tam wszystko dopracowane fabuła zagadki jakies i odpowiednio oszlifowane....Podobna była tez taka ostatnio polska gra,,Tormentum: Dark Sorrow'' tez polska kojarzy mi sie troche ,,Layers of fear"

ocenił(a) grę na 9
twokill

No wiem o co Ci chodzi i zgodzę się :D Jednak takie gry "filmowe" coś w sobie mają i przyciągają mnie do ekranu. Dobrze się bawię w takich grach.
Tormentum nie znałem. Dzięki, obczaję sobie :)

ocenił(a) grę na 7
The_Sider

Niee wiem czy to maczali palce w tym projekcie Ci sami ludzie co w ,,Layers of Fear" ale tam tez przewijają sie obrazy jakis fortepian ale narazie niechce mi sie sprawdzać....Ogólnie jednak diametralnie sie różnią obie gry może klimat troche podobny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones