PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607023}
8,5 23 615
ocen
8,5 10 1 23615
Max Payne
powrót do forum gry Max Payne

Zagrałem w tą grę dwa razy,raz po angielsku raz po polsku i ewidentnie polski dubbing nadaje
tej grze klimat,gdyż jest to jedna z bardziej sfabularyzowanych gier przez co same strzelanie
bez zapoznania się konkretnie z fabułą jest bez sensu mi dopiero za drugim razem grało się
już bardzo dobrze do tego jeszcze zaczął padać śnieg za oknem i zrobiło się bardzo
klimatycznie.Moim zdaniem Max Payne ma kilka najważniejszych plusów jest to klimat ,fabuła
oraz świetna zabawa przy unicestwianiu wrogów których często kosimy po kolei na zwolnionym
tempie.Jeśli chodzi o minusy to ja uważam że jest nim twarz Maxa która jest tak świrowato
uśmiechnięta że aż trudno po myśleć że temu twardzielowi niedawno wybito w pień rodzinkę.
Można też się doczepiać grafiki i braku pięknej melodii która jest dopiero w drugiej i trzeciej
części ale to nie zmienia tego że jeśli ktoś gra dopiero w tą grę w 2012 czy będzie grał w 2013
to musi zapamiętać że gra jest klasykiem z 2001 przez co dawniej taka grafa i cała reszta robiło
dużą furore,dziś nie powala ale klimat i fabuła wciąż mają to coś.Mi grało się w tą grę bardzo
dobrze a że grałem w nią dopiero teraz to też nie chce być zbyt bezczelny w swojej ocenie i
dlatego dam 9/10.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones