PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633412}
6,7 2 616
ocen
6,7 10 1 2616
Medal of Honor Warfighter
powrót do forum gry Medal of Honor Warfighter

Najgorsza część serii. Jestem zniesmaczony jak bardzo upadła ta kochana przeze mnie seria. :(

butryk_2

No niestety ach stare czasy :) ale no niestety medal of honor upadł przez battlefield i call of duty.Ale trzeba pamietac ze medal of honor kopiuje znane pomysły :(

spartan224

Cenię Medala. Battlefield też dobry i CoD, ale nie można grać we wszystko.
Gralem w Medala już na playstation w pierwszą część a moja ulubiona to Allied Assault - najlepsza multi na świecie ;)

Plusy nowego Medala są takie, że nie wychodzi co rok jak CoD i można sobie pograć, W CoDa grając trzeba się liczyć z tym, że musisz się spieszyć z grą bo za niecały rok wyjdzie nowa część serii i na starej serwy opustoszeją! A ja nie widzę nic fajnego w tym, że co rok wychodzi nowa, ale praktycznie ta sama gra z serii, a fani są zmuszeni ją kupić! W Ghoscie na pc gra liczy niemal tyle ludzi co dziś w starym Medal of Honor Allied Assault.

nie dają sobie ludzią pograć! Jest wiele gier i nie każdy gra tylko w CoD w wolnym czasie, a twórcy wywierają presję na graczach i nie wiem co w tym fajnego. To że zdobędziecie wszystkie osiągnięcia w grze czyni ją nudną?! Ludzie! Gra się dla przyjemności a nie dla osiągnieć by być lepszym od jakiegoś gościa z ameryki lub sąsiada czy kolegi z klasy.

Ale pominąłem pewien fakt, gdyż są ludzie, którym szybko się nowe CoDy nudzą i czekają na nową odsłonę... Ahhhh, brak słów...

Więc żyj Medalu bo jako jedyny masz honor!

benburney

Medal mi się zawsze podobał wcześniejsze odsłony jak i obecne...
Jest jednak mały minus "Warfigter" jest cholernie krótka... kiedyś grałem w Medala i grałem i się nie kończył a teraz dobrze usiadłem i ją skończyłem... no po prostu ludzie odpowiedzialni za grę sobie jaja robią nic więcej z tą długością...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones