PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611233}

Need for Speed: Porsche 2000

Need for Speed: Porsche Unleashed
7,8 3 327
ocen
7,8 10 1 3327
Need for Speed: Porsche 2000
powrót do forum gry Need for Speed: Porsche 2000

a ja gram dalej :)

ocenił(a) grę na 10

ja gram dalej kiedyś jej całej nie przeszedłem i teraz zamierzam choć niektóre wyścigi dają w kość nie miłosiernie, katuję się
żeby przejść do modern ery.

ocenił(a) grę na 10
michal4p

Zdecydowanie najbardziej wymagająca część serii. Gram w nią już lata na starym lapku od czasu do czasu, nadal ta sama "kariera" i nadal jej nie skończyłem. Ciągle jednak daje mnóstwo frajdy. Trudność jej jednak jest niezwykle wysoka (jak dla mnie), a ten fakt w każdej grze mnie rajcuje :)

yush

Wlasnie sobie odświeżyłem Unleashed i faktycznie czasami wydaje sie byc niemozliwe ,żeby inni wygrywali gdy mamy najlepszy samochod w kategorii plus części do niego. Zastanawiam sie jak duże znaczenie ma zabawa z ustawieniami samochodu tymi drobnymi. Musze sprawdzić.

ocenił(a) grę na 9
Ottiss14

otóż to, gra wyścigowa w starym stylu. nie wystarczy mieć lepszy wóz i części, jak dobrze ustawi sie zachowanie pojazdu, to wygra się nawet z kilkunastosekundową przewagą :D

ocenił(a) grę na 10
Ottiss14

A próbował kolega zwiększyć poziom trudności na expert? ;)
Tylko tak gram i naprawdę ciężko wykręcić czas lepszy od tych skurczybyków. Części pomagają, a ustawienia zawieszenia, opon itd są wręcz konieczne.

yush

Niczego takiego nie probowalem ,mecze sie teraz ,żeby dojść do ery współczesnej w ogóle. Ale kariera kierowcy fabryki mi idzie sprawnie.

yush

Faktycznie pobawilem sie ciśnieniem opon przyczepnoscia etc i wygralem z marszu ,jestem w zlotej erze.

ocenił(a) grę na 10
Ottiss14

Prawda? :)
Zmniejszamy ciśnienie, obniżamy zawieszenie, zwiększamy promień skrętu i od razu asfalt jakiś przyjemniejszy, nie? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones