PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612623}
7,3 2 533
oceny
7,3 10 1 2533
Prototype 2
powrót do forum gry Prototype 2

3/10

ocenił(a) grę na 7

Jakie to nudne. Grać się "jakoś" da do momentu pierwszego lepszego większego gagatka czyli coś na wzór ukwiału w laboratorium. W momencie "aimingu" kamera lata jak oszałała i nie można skupić się na strzelaniu i robieniu uników. To jest poważny błąd w zaprojektowaniu gry. Suma sumarum mamy 3/10 Jedynki od razu nie polubiłem ale nie maięłm tam tego typu problemów.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Mi się bardzo podobała :) Bardzo ciekawe postacie i nie jest to tylko taka RZEŹNIA jak myślałem, że będzie fabuła jak najbardziej wyrabia a co do samej walki miałem pare zastrzeżeń dlatego nie 9 tylko 8/10 :D

STAMiNA

Skupić się na strzelaniu? Przecież to nie jest strzelanka... Broń palna jaką możemy dzierżyć to broń trzeciej kategorii, nie wiem jak można zaliczać do minusów tak marginalną część gry.
Mocą tej gry walka wręcz i jej rozwijanie, rośnięcie w siłę bohatera. Możliwości eksterminacji wrogów jest sporo, wystarczy opanować sterowanie.

ocenił(a) grę na 7
toporminator

Jakiś czas ją przeszedłem. Gra jest całkiem przyjemna ale dosyć monotonna. Ciągle biegamy, fruwamy bo tym mdłym mieście. Co i rusz włazimy do laboratoriów. Zadania są na jedną modłę. Dochodzą z czasem nowe moce. Levelujemy. Niezły ostatni bossfight.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones