PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608888}
7,9 8 050
ocen
7,9 10 1 8050
Quake III: Arena
powrót do forum gry Quake III: Arena

Quake III Arena 2 ? Jak myślicie, co można by poprawić, może pomysły na nowe bronie i ile ich powinno być, jakieś pomysły na nowe super "artefakty/moce" ? Jestem ciekaw co o tym myślicie ?

ocenił(a) grę na 10
killerek132

nie ma co zmieniać w takiej grze, jedynie mnie wkurza inteligencja botów, najlepiej to widać jak strzela się z snajperki, jednego dziada trafisz to drugi nie stara się cokolwiek zrobić, lub przy strzale z rakietnicy łatwo zorientować się gdzie pójdzie BOT i należy mu strzelać pod nogi.

ocenił(a) grę na 9
mlustig

Jak dla mnie gra jest idealna :P Multiplayer -> freezerail -> team deadmatch to najciekawsza opcja jeśli ktoś chce sobie na prawdę pograć :D

ocenił(a) grę na 10
mlustig

też racja ;-)

użytkownik usunięty
killerek132

Bałbym się odtwarzać takiego FPS-a w dzisiejszych czasach. No, jeżeli mechanika byłaby identyczna, to okej. Ale też po co, zmieniłaby się tylko grafika, a to niepotrzebne.

ocenił(a) grę na 10

No właśnie nie, nie chciał byś zagrać w Quake na innych mapach, z większą ilością botów, w różnych trybach rozgrywki ? Ja w III znam już każdy kąt każdej mapy xD

użytkownik usunięty
killerek132

Nowe mapy zawsze welcome, ale jak dzisiaj pograłem w Quake Live... nic bym nie zmienił. Zaraz wracam do rozgrywki :D

Powstał Quake Champions ten trochę nieaktualny :)

użytkownik usunięty
ChubakaCieLubi

A tak, grałem trochę ostatnio i jest całkiem spoko, chociaż widać, że przytłaczających tłumów nie ma - to samo na Quake Live. Zabrzmię staro, ale dzisiejsi gracze się średnio interesują takim Quake, zaś fani serii na pewno się gdzieś chowają na serwerach "waniliowego" Quake III :)

Taka sama sytuacja u konkurencji, w Unreal Tournament. Ostatnia odsłona została zawieszona w wiecznym pre-alpha na rzecz Fortnite, w UT3 na Steam pustka, a jak zainstalujesz pierwsze UT to zawsze jest gdzie grać :D

Gracze Quaka się zestarzeli a nowe pokolenie ma swoje gry wolą Fortnite czy CS.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones