PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622959}
431
chce zagrać
Rayman Origins
powrót do forum gry Rayman Origins

dlaczego gra z serii, której korzenie sięgają PC powstaje na każdą możliwą platformę tylko nie na
PC, skoro już jest to taki wielki comeback do korzeni ?

ocenił(a) grę na 8
Pechowiec

Wyluzuj i kup sobie wreszcie konsolę ;P

JonVon

To nie jest kwestia kupna konsoli, po prostu moim zdaniem jeśli jakaś seria ma ściśle pecetowe korzenie, a tu nagle wychodzi nowa część na wszystko poza PC-tem to mam wrażenie jakby ktoś tu sobie leciał w kulki, jakby zrobienie wersji na PC ich zabolało. To trochę jakby nowe Final Fantasy miało powstać tylko na komputery.

ocenił(a) grę na 8
Pechowiec

Dokładnie mam te same odczucia... cóż tu więcej pisać - nie rozumiem takiego podejścia i tyle.

ocenił(a) grę na 8
Pechowiec

Moim skromnym zdaniem ten Rayman nie nadaję się na PC ,tak jak jedynka (kto miał PSX ten wie o co chodzi ),to widać że bardziej do konsol pasuję

Pechowiec

Wg. mnie grafika jest tak zbudowana, że nie ma sensu konwersji jej na PC... ;) Fajniej zresztą w dwójkę np. grało się na PS2 niż na PC...

ocenił(a) grę na 9
MegaTM

Nie zgadzam się. Moim zdaniem sposób budowy grafiki i jej wygląd nie powodują, w tym wypadku, bezsensownego wyglądu na PC. A co do dwójki - owszem, możliwe, ale dwójka miała grafikę 3D, a Origins, tak jak jedynka - 2D. Można tylko mieć nadzieję, że jednak zmienią zdanie i później wypuszczą na PC, gdyż moim zdaniem ta gra prezentowałaby się na tej platformie nie gorzej niż na konsolach.

ocenił(a) grę na 10
MegaTM

Jakby sie uprzec, sa emulatory konsol, np WII i tam Rayman Origins dziala doskonale. Wiem, bo widzialem juz takie rozwiazanie. Mozna grac normalnie na klawiaturze, wydajnosc na poziomie 60kl/s na zwyczajnym ( slabszym niz obecnie sprzedawane ) komputerze.. mozna? mozna ;)

MegaTM

Grałem w obydwie wersje, i tę na pc i tę na ps2. Ta pc była o wiele bardziej rozbudowana, pełniejsza, ładniejsza...

ocenił(a) grę na 9
Pechowiec

klawiatura vs pad...

ocenił(a) grę na 8
Pechowiec

Bo 3/4 grających na pc grę by ściągnęło, dlatego nie wydali pewnie. Słabo by się sprzedała, poza tym kto gra na pc w platformówki???

ocenił(a) grę na 9
Pechowiec

Kolega zanim coś napisze to sprawdzi czy rzeczywiście Rayman jest tak wielce Pecetowy. Gra na PC wyszła 7 miesięcy po wydaniu jej na PSXa i Jaguara. Także temat wg mnie jest mocno przesadzony. No i od kiedy platformówki są tak ściśle powiązane z PC? To od zawsze była domena konsol.

ocenił(a) grę na 8
ozzy69

Jest nadal duża szansa ,że gra ukaże się na PC.
Sam grałem w demko Origins na PS3, no i gra wygląda pięknie na dużym tv, gram sporo też na PC, ale w to akurat konieczni zagram na konsoli.

ocenił(a) grę na 8
Szczyl

I zgadłeś ! Rayman Origins wyjdzie na PC http://www.cdaction.pl/news-24671/rayman-origins-niespodzianka---bedzie-wersja-p c.html - poczytajcie !!

ocenił(a) grę na 7
JonVon

Ludzie gra jest świetna! Zdecydowanie nawiązuje do pierwszej części Raymana, którą pamiętam jeszcze z Playstation 1. Przepiękne grafika HD. Mi cała seria Rayman kojarzy się przede wszystkim z konsolami.

ocenił(a) grę na 8
Pechowiec

W Raymana 2 i 3 zagrywałem się na komputerze i sterowanie nigdy nie robiło mi żadnego problemu. Ostatnio ściągnąłem sobie demo Origins ze Steama i w najwyższej rozdzielczości to po prostu cudeńko! Sterowanie nie jest skomplikowane i można się szybko przyzwyczaić. Czy dobrze się gra w multi zamierzam sprawdzić z kolegą, choć pewnie któryś z nas użyje pada.

speiderman

Podpisuję się pod tym, że 'dwójka' i 'trójka' nie sprawiała kompletnie żadnych problemów z przejściem przy użyciu klawiatury. Ba, na padzie grało mi się gorzej. Do tej pory pamiętam też recenzję R3 w pewnym czasopiśmie i podpis pod screenem "przejście niektórych etapów bez pada to katorga". No błaaagam, myślałam, że recenzje piszą tylko wprawni gracze :p Dodam też, że również ściągnęłam demo przez Steam i grało się cudownie! BARDZO dobrze, że gra wychodzi na PC, bo ja tam się konsol nie tykam... a ten tytuł na mojej liście jest obowiązkiem.

Pechowiec

ale mowa jest o tej grze? że niby nie jest na PC? Polecam ściągnąć steama i sobie zagrać w demo:P

saimoniasty

Ja tam za tą grą nie przepadam , spodobała mi się jedynie część " Szalone Króliki ", oczywiście część pierwsza , bo dwójka to gniot i to wielki :P

Dymiano

jeśli dwójka to ta 3d to znowu moim zdaniem była oba najlepsza:-) to chyba zależy od tego w którą grało sie jako pierwszą, bo znowu króliki mi do gustu nie przypadły

ocenił(a) grę na 10
Dymiano

Widać że nie powinienieś/naś tykać raymana jeśli lubisz tylko kórliki

ErdamonPL

Nie lubię takich typu gier jak : " Rayman " ( do gustu przypadła mi tylko " Szalone króliki " ) , czy konsolowy " Ratchet & Clank " :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones