PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606960}

Resident Evil 4

Biohazard 4
8,2 5 374
oceny
8,2 10 1 5374
Resident Evil 4
powrót do forum gry Resident Evil 4

Pytanie dot. fabuły

ocenił(a) grę na 9

Przeszedłem tą grę bardzo dawno temu na PS2. Pamiętam, że bardzo mi się podobała i należy do grona moich ulubionych gier.

Czy jednak ktoś mógłby przypomnieć mi fabułę? Tzn. wiem, że została porwana córka prezydenta i różne poszlaki prowadzą do tej wyspy, na którą zostaje wysłany Leon.

Jednak nie pamiętam:

- dlaczego porwano Ashley
- kto ją porwał
- kto stał za tym wszystkim. czy był to ten kurdupel Salazar?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

ocenił(a) grę na 8
slawmm

Sam od końca nie pamiętam,ale to było chyba tak:
-Ashley porwano zarówno po to,by próbka tej całej Las Plagas,którą jej zaaplikowano,po powrocie rozniosła się po całych Stanach.Ponadto była porwana również dla okupu,bowiem jak sam Sadler wspominał,prowadzenie tej całej jego religii wymaga dużych nakładów finansowych.
-Porwał ją Krauser,który pracował dla Weskera
-generalnie za tym wszystkim stał Sadler,chociaż Weskerowi również miał w tym duży udział,bowiem zależało mu na zdobyciu próbek Las Plagas od córki prezydenta.

ocenił(a) grę na 9
timcer

Dodam tylko ze Weskera nie obchodzila Ashley ani misja Leona. Wyslal po prostu Krausera, by pracowal dla Sadlera. Wyslal tez Ade, zeby wykradla probke Las Plagas. Prawdopodobnie gdyby nie Ada, Leonowi nie udaloby sie przetrwac i na odwrot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones