Gra wideo

Biohazard 4

2005
8,1 4 587
ocen społeczności
8,1 10 1 4587
522
chce zagrać
Leon Kennedy zostaje wysłany na misję do Europy, gdzie ma odnaleźć porwaną córkę prezydenta USA. Przeszkadzają mu w tym agresywne ofiary broni biologicznej.
gatunek
premiera
deweloper
Capcom Company
wydawca
Capcom Company

W grze "Resident Evil 4" gracze ponownie spotykają się z Leonem S. Kennedym, początkującym gliną z posterunku policji w Racoon City. Od tamtych wydarzeń minęło już sześć lat, a rząd Stanów Zjednoczonych zniszczył słynną korporację Umbrella. Teraz Leon jest agentem amerykańskich służb specjalnych, który wysłany zostaje na ściśle tajnąW grze "Resident Evil 4" gracze ponownie spotykają się z Leonem S. Kennedym, początkującym gliną z posterunku policji w Racoon City. Od tamtych wydarzeń minęło już sześć lat, a rząd Stanów Zjednoczonych zniszczył słynną korporację Umbrella. Teraz Leon jest agentem amerykańskich służb specjalnych, który wysłany zostaje na ściśle tajną misję. Jego zadaniem jest odnalezienie porwanej córki prezydenta USA, której ślad prowadzi do odległej wioski w Europie. Czekają tam na Leona niewyobrażalne zagrożenia - szybsze, inteligentniejsze i bardziej przerażające, niż jakiekolwiek zombie, z którymi miał on do tej pory do czynienia. "Resident Evil 4" to powrót kultowej serii - teraz jeszcze straszniejszej, niż kiedykolwiek!

studio
Capcom Company (deweloper) (wydawca)
inne tytuły
バイオハザード4 Japonia
Więcej...
Choć akcja gry toczy się w Hiszpanii, mieszkańcy wioski posługują się meksykańskim dialektem.
Choć nadepnięcie na wnyki na niedźwiedzie rani Ashley i Leona, mieszkańcy wnioski mogą na nie wchodzić bez żadnego uszczerbku na zdrowiu.
Gra kończy się porażką za każdym razem, gdy podczas gry zarażeni wirusem Las Plagas mieszkańcy wioski ponownie porwą Ashley. Jednakże, jeśli porwanie dziewczyny nastąpi w przerywniku filmowym, misja jej ratowania trwa nadal.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Najlepszy

  Snajper85AP ocenił(a) grę na

  RE jaki wyszedl ever :D

 • Najlepsza część Residenta

  kacper3355 ocenił(a) grę na 10 

  J.W W RE5 jeszcze dało się grać, ale nie miało tego klimatu co RE4. O RE6 wole się nie wypowiadać, z tego co widzę na filmikach wszystko poszło w stronę grafiki...

 • To jest to!

  aga005 ocenił(a) grę na

  To ta część przy której siedziałam z bratem i patrzyłam jak gra, a potem w nocy spać nie umiałam . Teraz sama w nią gram i jest genialna :D . Mimo wielu lat pamiętałam "leon help me leeon " i słyszalam ten głos w głowie. Dla mnie najlepsza część :)

 • Pytanie dot. fabuły

  slawmm ocenił(a) grę na

  Przeszedłem tą grę bardzo dawno temu na PS2. Pamiętam, że bardzo mi się podobała i należy do grona moich ulubionych gier. Czy jednak ktoś mógłby przypomnieć mi fabułę? Tzn. wiem, że została porwana córka prezydenta i różne poszlaki prowadzą do tej wyspy, na którą zostaje wysłany Leon. Jednak ... więcej

 • Jeżeli chodzi o TPP to najlepsza z tej serii

  sabre ocenił(a) grę na

  Przeszedłem kilka razy. Ta gra ma coś w sobie co nie pozwala się przy niej nudzić, Fabuła jest genialnie skonstruowana. Walka z marionetkami w wielu ciekawych lokacjach, po to by skonfrontować się na końcu z... No i kolejne spotkanie Ady Wong. Wspomnienia z RE2...ach. ... więcej

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.