PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608418}

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
7,7 3 170
ocen
7,7 10 1 3170
S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo
powrót do forum gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo
ocenił(a) grę na 6
Stalker56

Naprawdę świetna gra,ale przechodzenie jej było katorgą,ze względu na wysypujące grę bugi oraz rozległa i nudnawą lokację,zwącą się Bagno./

ocenił(a) grę na 8
timcer

Ciągle tylko słyszę o bugach a żadnych niemal nie znajduję - w każdym razie nie więcej niż w innych tytułach.

A bagna to rzeczywiście nuda. Za to Czerwony Las i Limańsk to prawdziwe perełki.

ocenił(a) grę na 6
Pokrakk

Bagno to faktycznie nuda, a co do bugów, to również prawie żadnego nie spotkałem.
Co do samej gry to fabularnie mnie nudziła, nie to co jedynka... Choć w tej części pojawiło się wiele nowości, które jednak sprawiały że gra potrafiła wciągnąć.

Pieniak3

Fabularnie najgorszy jest chyba jednak Zew Prypeci.

ocenił(a) grę na 6
0wner2

Póki co nie grałem :(

ocenił(a) grę na 9
Stalker56

gra świetna jednak według mnie Cień Czarnobyla był lepszy

ocenił(a) grę na 10
Stalker56

Tak zgadza się niektóre lokacje są przynundnawe a co do bugów to były one w pierwszych wersjach które wyszły na nasz rynek a kolejne wersje tej gry z coraz większą liczbą patchy niwelują je prawie w 100%.
Zależy kto miał jaką wersję gry piraty z reguły wysupuja się a i bugi na piratach mogą się potęgować.

użytkownik usunięty
tomucho77

Oryginalna wersja gry jest do kupienia za 14,99 zł
Szkoda czasu na ściąganie pirata, gdy można za tak niewielką sumę mieć oryginalną wersję (która zresztą jest już z wszystkimi uaktualnieniami).
Aktualna wersja w sklepach nie ma praktycznie żadnych bugów (Ja przynajmniej nie znalazłem ani jednego, a u kończyłem cała grę).
Fakt - początek gry na bagnach jest nudny... ale później się rozkręca.... a mniej-więcej od połowy gry jest coraz to lepiej.

ocenił(a) grę na 10

W dzisjejszych czasach gra która w dniu premiery kosztuje 99 zeta po pół roku kosztuje 49 zeta. Tak więc wolę kupić oryginalną grę za 49,99 niż pirata za 30 zeta.

Co się tyczy Stalkera to cena 14,99 jest śmiesznie niska i dziwię się ludziom którzy wolą ściągnąć pirata z torrentów, zainstalowac go i narzekać że się wysypuje do pulpitu, niż kupić profesionalną wersję za 14,99.

użytkownik usunięty
tomucho77

Dlatego lepiej poczekać i kupić oryginał za 14,99zł <- jedyna poprawna walka ze złodziejczymi cenami na rynku.

No właśnie! Najpierw na premierę gry x dają cenę 159.99, a potem wielce zdziwieni, że ludzie piracą daną grę. Ja osobiście kupuję, bo póki mnie stać na nową grę, nie będę piracił. Ale cena powyżej stu złotych jest totalnym przegięciem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones