PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
2 821
chce zagrać
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Czy to będzie na podstawie komiksu czy serialu? i czy na pc? w ogóle jak trwają prace? jakiego to będzie rodzaju gra?

agahub37

Powiem tak. Gra będzie na podstawie komiksu w pewnym sensie oczywiście dlatego że cała akcja będzie dziać się równolegle do tego co się właśnie toczy w komiksie. Na 100% nasz bohater spotka grupę Ricka ale czy się do nich dołączy nic nie wiadomo. Gra oczywiście w konwencji horroru, jednak zawierać będzie elementy w których będziemy musieli podejmować decyzję np. gdy naszą grupę zaatakują szwendacze to wybieramy czy ratujemy kogoś kosztem jednej osoby czy patrzymy tylko na siebie i zostawiamy. Prace nad grą idą wielką parą i tak szczerze to wiele osób pokłada ogromne nadzieje w tejże produkcji. Dra ma wyjść w 2012 roku. Jeżeli się pospiesza i uznają że wszystko jest ok to będziemy mogli się nią cieszyć już na wakacje. Jeżeli nie to premiera zejdzie się równo z premierą 3 sezony serialu. Według mnie bardziej prawdopodobna jest ta druga data. A tak dla ciekawości kilka screenów które firma wypuściła do Neta http://www.scifinow.co.uk/blog/the-walking-dead-game-first-screens/ I tak gra będzie na PC :D

ocenił(a) grę na 5
kamil10025

Ok rozumiem. Ale mówisz 'nasz bohater' spotka grupę Ricka. to głównym bohaterem nie będzie nikt z serialu?. i jeszcze jedno pytanie skąd mogę ten komiks pobrać i ile odcinków on ma. pozdrawiam i dzięki

agahub37

Głównym bohaterem ma być Lee Everett. Cała akcja gry zaczynać ma się w momencie śpiączki Ricka a mianowicie tytułowy bohater siedzi zakuty w kajdanki w policyjnym radiowozie i musi po pierwszy wydostać się z pojazdu i uciec przy tym przez zombie. Po drodze spotka on jeszcze zagubioną małą dziewczynkę i to głównie o nią będzie się troszczył. Co do samej gry. Od razu mówię że nie będzie ona polegała na eksterminacji zombie. Głównie będzie chodziło o właśnie przetrwanie itd itd czy to co w komiksie i serialu. Przed chwilą znalazłem info jakoby cała gra podzielona była na 5 lub 7 labo 8 epizodów i każdy ma wychodzić co miesiąc a przejście jednego z nich ma zająć około 2-4 godziny. Całość ma przypominać komiks a i grafika całej gry ma wyglądać też coś koło tego. A jeżeli chodzi o sam komiks. Jak na razie ukazały się 93 zeszyty. Osobiście radzę czytać po angielsku gdyż lepiej się w tedy odbiera te emocje. Takie jest moje spostrzeżenie. Jednak jeżeli nie odpowiada ci angielski to jak dotąd pokazały się zbiór 8 tomów które obejmują zeszyty od 1 do 50 i je można pobrać z chomikuj. Resztę radzę pobierać z TPB. Wpisujesz w gogle The walking Dead issue np. 12 tpb i w tedy pierwszy link z brzegu. Mam nadzieję że pomogłem :D

kamil10025

Premiera pierwszego epizodu ma być już na wiosnę więc podejrzewam że gdzieś w granicach kwietnia może początku maja.

ocenił(a) grę na 5
kamil10025

to oznacza że grę wydadzą w jaki sposób? 1 epizod osobno fizycznie w folii normalnie i tak wszystkie 8 wydadzą czyli za każdy osobną płacić?

agahub37

Szczerze to nie wiem dokładnie jak to wszystko będzie wyglądać. Na razie do internetu wyciekły informacje jakoby gra miała być podzielona na te 8 epizodów i każdy wychodził co miesiąc. Według mnie to jest świetny pomysł gdyby na dłuższą metę chcieli zrealizować dużo dużo więcej tych epizodów i np. mogli by wydawać po 3 na miesiąc. Cały czas mielibyśmy styczność z grą bez dłuższego oczekiwania na kolejną część.

ocenił(a) grę na 5
kamil10025

Czyli brakuje 43 odcinków po polsku z tego co rozumiem? a co oznacza issue 12 tpb? w takim razie pobiorę pierwsze 50odcinków po polsku, a te 43 po angielsku, ale jak mam dokładnie te 43 wybrać?

ocenił(a) grę na 5
agahub37

znalazłem coś takiego
czyli rozumiem 8 tomów w tym 50 odcinków czyli brak 43 do 93, te konkretnie 43 chciałbym pobrać.

agahub37

Issue oznacza zeszyt a to tpb to jest po prostu strona z której ściągasz

ocenił(a) grę na 5
kamil10025

a mógłbyś mi link podać? bo nie mogę znaleźć tych 43 odc ;/

agahub37

Przed chwilą szukałem i faktycznie coś jest nie tak bo sam nie mogę znaleźć. Nie wiem co się stało. Musiał byś ewentualnie na torrenty.org poszukać ale to wymaga rejestracji za którą się płaci 11 zł. Na razie mogę ci tyle powiedzieć. Jeżeli znajdę jakąś inną stronę to dam ci znać.

ocenił(a) grę na 5
kamil10025

właśnie mam problem też nigdzie kompletnie nie mogę znaleźć ;//// mam te 8 tomów z chomika.

agahub37

No ja właśnie ściągałem z tpb (The Pirate Bay) ale teraz już tego nie ma i nie wiem czemu. Może wina ACTA albo coś bo to jest amerykańska strona.

ocenił(a) grę na 5
kamil10025

fak ;/ a tak chciałem je zobaczyć ... w takim razie miejmy nadzieje że zrobią po pl ....

ocenił(a) grę na 5
kamil10025

mam do Ciebie pytanie. w platinum edition jest dodatek blood bath arena, to jest krwawa łaźnia? ją można zdobyć poza tą edycją? bo kupiłem sobie i nie wiem czy będę mógł grać w kolejny dodatek, bo gdzieś słyszałem że jeszcze nei ma premiery... i jest jeszcze jakis brainwave bomb coi to?

ocenił(a) grę na 5
kamil10025

http://www.google.pl/#sclient=psy-ab&hl=pl&source=hp&q=the+walking+dead+komiks+c hommikuj+reeplix&pbx=1&oq=the+walking+dead+komiks+chommikuj+reeplix&aq=f&aqi=&aq l=&gs_sm=3&gs_upl=5793l6135l2l6253l4l4l0l0l0l0l165l426l0.3l3l0&bav=on.2,or.r_gc. r_pw.,cf.osb&fp=788029a20affa4df&biw=1152&bih=675

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones