PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 513
ocen
8,8 10 1 19513
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Grę przechodzę na jednym slocie i nie chcę jeszcze próbować przejść jej na inne sposoby, w związku z tym mam parę pytań o wybory (inne niż te, których sama dokonuję) np: Jeśli Lilly nie zabija Curly specjalnie to jak ginie (czytałam, że przez przypadek, można coś więcej?), co jeśli doradzimy Benowi, że nie musi milczeć na temat tego, że to on oddawał zapasy bandytom? Co jeśli do lasu zabić Ducka wysyłamy Kenniego? Albo co się dzieję kiedy ostatecznie to nie my dokańczamy robotę z Duckiem? Lilly podobno odjeżdza (jeśli ją zabierzemy) ale mówi coś przy tym? Czy mamy możliwość nie nauczenia Clem strzelać? Jeszcze pewnie mi sie jakieś przypomną..

ocenił(a) grę na 8
noheaven

1. Nie wiem kto to Curly
2. On po prostu nie powie Kenny`emu i który z kolei nie będzie chciał go zabić
3. Kenny najprawdopodobniej pójdzie z żonką się pożegnać, i skończy się to tak samo, a przez kogo zostanie zabity Duck, nie ma znaczenia
4.Mówi, że chciała obronić grupę i że nie jest Mordercą, i mogła zabić Lee w wozie, lecz tego nie zrobiła, można jej zaproponować aby pójść po Clementine i odjechać razem z nią, lecz po drodze po dziecko, odjeżdża sama
5.Nie am takiej możliwości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones