PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 253
oceny
8,3 10 1 10253
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Czuję się zobowiązany wystawić chwilowo 1, dopóki sam nie zagram.
Btw. jak wrażenia po dwóch pierwszych epizodach, trzymają klimat sezonu pierwszego?

ocenił(a) grę na 10
1234Marik1234

Jest w top 50 z tego względu, że może oceniający grę tak jak ja w nią po prostu grali? Gra dorównuje poziomem i klimatem w 100%, to nie jest crap ziomeczku ;)

1234Marik1234

Nie rozumiem czemu czujesz się zobowiązany dać 1? Może zagraj najpierw.

ocenił(a) grę na 9
lululu

Celowe obniżanie oceny to typowe zachowaniu tutaj u kogoś kto ma ból dupy o zbyt wysoką ocenę. Do tego trzeba się przyzwyczaić. :D

lululu

Którykolwiek z was przeszedł grę do końca?

ShaggyTM

Nie i dlatego nie wstawiłam oceny. Ale też nie widzę sensu we wstawianiu jedynki. Czemu ma to niby służyć? Żeby gra była na gorszym miejscu w jakimś rankingu? Proszę was. Ludzie oceniają grę przed jej całym wyjściem bo póki co ona się im podoba. Jeżeli nie spodoba im się kolejny odcinek, to pewnie ją zmienią na gorszą czy na lepszą. Póki co gra jest dobra i dlatego ma wysoką ocenę.

lululu

Nigdy nie rozumiałem ludzi którzy oceniają coś na 10 albo na 1 z nadzieją, że ich głos będzie znaczący w rankingu. Moja ocena niczego nie zmieni, a jej celem jest tylko protest przeciwko ludziom którzy oceniają coś bez poprzedniego ukończenia tytułu. Dziękuję za mądrą wypowiedź, a nie bezsensowną jaką dał na przykład xKoweKx.

ocenił(a) grę na 10
1234Marik1234

A może wystawiają ocenę na podstawie pierwszych trzech epizodów? Jak dla mnie jest to zupełnie sensowne, biorąc pod uwagę, że ocena ma zachęcić lub ew. zniechęcić potencjalnych graczy do sięgnięcia po nią. Zupełnie nie rozumiem twojego bólu du#y.

rychu666

Nie będę się powtarzał. Od zachęcania są opinie, zresztą o takowe prosiłem w tym temacie. Ja żadnego bólu nie odczuwam, ale może to Ty potrzebujesz jakiejś maści?

1234Marik1234

Biorąc pod uwagę twoją ocenę dla pierwszego sezonu (która jeszcze niedawno była trójką, nie piątką) i ten infantylny "bunt", te pytania brzmią dość ironicznie.

ocenił(a) grę na 8
1234Marik1234

Dlaczego wystawiłeś ocenę Grze o Tron, skoro serial jeszcze się nie skończył? Teraz czuję się zobowiązana ocenić to na 1, dopóki sama nie zobaczę ;-)

oOAlexOo

Bardzo dobrze powiedziane

oOAlexOo

Słabe porównanie, cały sezon serialu może tworzyć już pewną spójną całość, są wątki które się rozwinęły do końca. Serial można ocenić już po pierwszym sezonie bo kończy on się razem z pierwszą książką. Nie będę czekał z oceną SW: Imperium kontratakuje tylko dlatego, że epizody VII,VIII, IX są w drodze. Natomiast dwa chapter'y gry FABULARNEJ są nic nie warte.

ocenił(a) grę na 8
1234Marik1234

No widzisz, Ty przykładowo nie będziesz czekał na kolejne epizody Star Wars, a ja nie będę czekać z oceną TWD:S2, tym bardziej, że grałam już w 3 epizod i mam za sobą większość gry. A ocena na filmwebie nie jest permanentna - jeśli 2 następne epizody będą dużo gorsze od poprzedników, to przecież mogę zmienić moją ocenę tej gry z 10 na, na przykład, 6.

oOAlexOo

Tak samo ja zmienię ocenę na wyższą jak sam zagram, taką decyzję podjąłem. Wiem, że ta gra nie zasługuje na 1, ale jestem też świadomy tego, że będzie przeceniana jak pierwszy sezon. Nie zapominajmy też o ludziach który wystawili 10/10 nie włączając nawet tego tytułu, a takich osób było całkiem sporo (ich też miałem na myśli zakładając ten temat). Źle mnie chyba zrozumiałaś jeśli chodzi o porównanie gry do serialu. Tak czy inaczej jak kupię i ukończę całą grę, to wystawię jej zasłużoną ocenę :)

ocenił(a) grę na 8
1234Marik1234

Wiem o co Ci chodziło w porównaniu gry do serialu, tylko po prostu się z tym nie zgadzam ;). A zmienić ocenę po zagraniu oczywiście możesz, natomiast takie celowe zaniżanie oceny czegoś co jest popularne i doceniane jest według mnie trochę dziecinne i przypomina mi tych smutnych ludzi, którzy oceniają danego aktora na 1 (nie znając jego twórczości), bo "jest jedno miejsce w rankingu wyżej niż mój ulubiony XYZ i w ogóle co to za koleś, nikt go nie zna i jest beznadziejny bo ja tak mówię!".

oOAlexOo

Niech Ci moja decyzja przypomina zachowanie kogokolwiek, uzasadniłem ją i nie zamierzam zmienić. Po prostu uważam, że Twój pierwszy komentarz był nieadekwatny do tematu bo serial /= gra mimo tworzonych przez TellTale pozorów.

ocenił(a) grę na 8
1234Marik1234

Gucio uzasadniłeś, jako że twoje uzasadnienie kupy się nie trzyma (chociaż ma z nią sporo wspólnego w kontekście wartości merytorycznej).

„Nie grałem w grę, ale daje 1, bo ocena jest NA PEWNO zawyżona” – LOLOLOL Logicznym jest, że skoro serial/gra wychodzi w odcinkach/epizodach, to w trakcie produkcji ocena widowni jest wypadkową tego, co już się ukazało. Równie dobrze mógłbyś wystawić każdemu dobremu serialowi pałę tylko dlatego, że ukazały się jedynie trzy odcinki, które ludzie wysoko ocenili. W przypadku TWD S2 sytuacja jest jednak o tyle inna, że gra powstaje na bazie dorobku Sezonu 1, tak więc de facto ludzie oceniają tę grę w szerszym kontekście niż dwa albo trzy odcinki. No i dlaczego osoby, które w grę nie grały miałyby jej dawać 10? Posiadasz jakieś źródło tudzież racjonalne wytłumaczenie dla tej rewelacji?

Abstrahując od powyższego, wystawianie minimalnej oceny czemuś, z czym nie miało się żadnej styczności, to czysty idiotyzm obliczony zapewne na reakcję (czyt. trolling).

Necroscope

Zgadzam się w 100%

Necroscope

Pisałem wystarczająco logicznie, może po prostu Ty masz problemy ze zrozumieniem języka pisanego. Nadal absurdem wydaje mi się ocenienie tego czegoś po dwóch pierwszych epizodach Idiotyzmem jest natomiast porównywanie tej gry do serialu. Dwa razy tego samego nie będę pisał, niedługo przejdę całą grę i wystawię słuszną ocenę (Jedynki nie wystawiłem nigdy ale widać fanboy zawsze pozostanie ślepy).

ocenił(a) grę na 8
1234Marik1234

Nieprawda. Wystawiłeś jedynkę, a później zmieniłeś na brak oceny pod wpływem krytyki. „Czuję się zobowiązany wystawić chwilowo jeden” – twoje własne słowa, więc nie wciskaj teraz kitu.

Do twojej „logiki” odniosłem się już 3 m-ce temu, więc nie widzę sensu dublowania tego, co zostało już powiedziane, zwłaszcza że jako rozmówca jesteś kompletnie niewiarygodny. Swoją drogą, gratuluję refleksu.

Necroscope

potwierdzam, też to pamiętam.

AlexaM

A Ty jesteś dodatkowym kontem Necroscope do popierania wypowiedzi? Nie chcę się czepiać po prostu tak to wygląda :D

ocenił(a) grę na 8
1234Marik1234

Nie mierz innych własną miarą. ;)

1234Marik1234

A ty już chyba nie masz nic więcej do powiedzenia więc wymyślasz sobie kolejne absurdalne rzeczy? Nie chcę się czepiać, po prostu tak to wygląda :)

Necroscope

Z reguły nie odpowiadam osobom które ignorują część komentarzy i przekręcają fakty. Nie mam wystarczająco dużo czasu by wdawać się w bezsensowne dyskusje. Dobrze pamiętam jak zakładałem ten temat, napisałem, że czuję się zobowiązany wystawić 1 ale tego nie zrobiłem. W mojej opini takim samym idiotyzmem jest wystawianie 10 jak i 1 grze której się nie ukończyło (to chyba dosyć logiczne uzasadnienie tematu, prawda?). Zresztą byłem po prostu ciekaw jak wypada drugi sezon na tle pierwszego. Jesteś jedyną osobą której wypowiedzi tutaj mają charakter agresywny, inni potrafili zachować dojrzałość w odpowiedziach.

ocenił(a) grę na 8
1234Marik1234

Nie masz czasu na bezsensowne dyskusje, ale masz czas na zakładanie bezsensownych tematów o wystawianiu pały grze, w którą nie grałeś i odświeżanie dyskusji sprzed kilku miesięcy. Seems legit.

Najwyraźniej kiepską masz pamięć, bo dwie osoby pamiętają co innego i twój własny post też kłóci się z wersją, że oceny nigdy nie wystawiłeś. Swoją drogą, po cholerę ten temat zakładałeś?

Internet pełen jest ciekawych ludzi.

Necroscope

Necroscope człowiek który nic nie ogarnia :D Byłem spokojny, bo myślałem że może potrafisz jeszcze napisać jakiś konstruktywny komentarz. Owszem nie mam czasu i mam swoje własne problemy, znalazłem chwilę więc odpowiedziałem na Twój stary post, najnormalniejsza w świecie rzecz. "Dwie osoby" - nie pamiętają, tylko sobie coś ubzdurały, przypieprzają się do rzeczy nie mających nic wspólnego z tematem, a w Twoim komentarzu pada jeszcze po raz setny pytanie po co zakładałem ten temat? Mimo, że w mojej poprzedniej wypowiedzi masz odpowiedź! Jeszcze poniżej widzę jakieś cytaty wybrane przez AlexaM która próbuje udowodnić nie wiadomo nawet co. Albo nie możecie zrozumieć co czytacie albo po prostu za wszelką cenę próbujecie bronić ukochanej gry. Stawiam na to drugie, bo nie uważam was za tępaków tylko za bezzasadnie wnerwionych ludzi. Są grzeczniejsze sposoby na obronę lubianego tytułu. Odpowiem na Twoje pytanie ostatni raz. Gdy zakładałem temat nie planowałem prowadzić żadnych g**no-burz, chciałem się natomiast dowiedzieć o wrażeniach z gry, jak i również poruszyć temat oceniania czegoś czego się nie obejrzało/przeszło do końca. Na konto tej gry sypały się same 10/10 więc stanąłem po stronie mniejszości. Pisząc "Czuję się zobowiązany wystawić chwilowo 1" miałem a celu skrytykowanie takiego zachowania, a nie trollowanie fanów (czekałem na normalną wypowiedź do tematu, zamiast tego zostałem zbesztany). Zresztą nie istotne było ile razy to napisałem i tak było to ignorowane i przekręcane. Dlatego kończę rozmowę w tym temacie bo naprawdę nie mam na to siły i czasu. Wybacz jeśli zostałeś urażony. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

1234Marik1234

Twoje wyjaśnienia po raz kolejny nie trzymają się kupy. Piszesz, że ,,Gdy zakładałem temat nie planowałem prowadzić żadnych g**no-burz, chciałem się natomiast dowiedzieć o wrażeniach z gry, jak i również poruszyć temat oceniania czegoś czego się nie obejrzało/przeszło do końca.'' przy czym na początku czułeś się zobowiązany do wystawienia oceny 1 ponieważ JESZCZE W NIĄ NIE GRAŁEŚ, a przy okazji piszesz, że ,, Nadal absurdem wydaje mi się ocenienie tego czegoś po dwóch pierwszych epizodach'', więc wybacz, ale to chyba nie my mamy problem z czytaniem ze zrozumieniem, tylko ty masz problem z obroną własnego zdania i sam już zaczynasz się gubić, w tym, co tak na prawdę chcesz powiedzieć.

,,Jeszcze poniżej widzę jakieś cytaty wybrane przez AlexaM która próbuje udowodnić nie wiadomo nawet co.''
Próbuję udowodnić, że sam już chyba nie wiesz co tak na prawdę chcesz powiedzieć. Uważam tak, ponieważ wyrażasz swoje zdanie, po czym pod wpływem krytyki zaczynasz sam sobie zaprzeczać, żeby na końcu znowu bronić swoje początkowe zdanie.

,,Albo nie możecie zrozumieć co czytacie albo po prostu za wszelką cenę próbujecie bronić ukochanej gry. ''
To na pewno nie powinno być skierowane do mnie, bo w moich zdaniach nie było ani słowa na temat ,,mojej ukochanej gry'', tylko na temat twojego dosyć dziwnego podejścia do tematu. Poza tym nie przypominam sobie też, żeby Necroscope wyrażał swoją opinię na temat gry.

W jednym masz rację - nie ma sensu tego dłużej ciągnąć, bo zaraz i tak sam sobie zaprzeczysz :) Ściskam gorąco.

AlexaM

Hmm, nigdy sobie nie zaprzeczyłem, nie wiem skąd u Ciebie wniknęły te pretensje? Ciągle powtarzam jedno i to samo, a i tak próbujecie mi wcisnąć że gubię się w wypowiedziach. Od samego założenia tematu mówię tylko o infantylnym wystawianiu oceny 10 tytułowi z którym nie miało się w pełni styczności. Naprawdę nie widzę sensu się kłócić. Necroscope atakuje i uraża mnie bezpodstawnie, co na pewno możesz łatwo zauważyć. Dlatego postanowiłem jeszcze jeden raz dać odpowiedź w tym temacie dla Ciebie, gdyż widzę że jesteś osobą spokojniejszą i bardziej rozgarniętą.

"Poza tym nie przypominam sobie też, żeby Necroscope wyrażał swoją opinię na temat gry." - oboje macie wysokie oceny dla The Walking Dead: Season Two więc wywnioskowałem, że nie siedzicie tutaj po to by szukać luk w mojej wypowiedzi bez żadnego powodu, tylko bronicie gry. Tak po prostu oszacowałem sytuację, mogłem się pomylić możecie być tutaj z innego powodu. Zresztą nigdy nie uraziłem tutaj tej gry (w końcu jeszcze w nią nie grałem), wręcz przeciwnie - jestem bardzo ciekaw tej produkcji, kupiłem ją i w wolnej chwili z chęcią przejdę ją od początku do końca. Jeśli mógłbym prosić o jedną rzecz, to chętnie usłyszałbym krótką opinię na jej temat od Twojej osoby. Na razie tylko jeden komentarz nie zignorował oczekiwanej odpowiedzi co do mojego tematu (i jest to komentarz użytkownika enzowski2).

1234Marik1234

,,Hmm, nigdy sobie nie zaprzeczyłem, nie wiem skąd u Ciebie wniknęły te pretensje?''
Źle mnie zrozumiałeś, to nie były pretensje. Wyjaśniłam w poście wyżej, dlaczego uważam, że sobie zaprzeczasz i pozwól, że skopiuję tą wypowiedź, bo nie chce mi się tego pisać od początku.

Napisałam, że:
,, Piszesz, że ,,Gdy zakładałem temat nie planowałem prowadzić żadnych g**no-burz, chciałem się natomiast dowiedzieć o wrażeniach z gry, jak i również poruszyć temat oceniania czegoś czego się nie obejrzało/przeszło do końca.'' przy czym na początku czułeś się zobowiązany do wystawienia oceny 1 ponieważ JESZCZE W NIĄ NIE GRAŁEŚ, a przy okazji piszesz, że ,, Nadal absurdem wydaje mi się ocenienie tego czegoś po dwóch pierwszych epizodach''.

Po prostu w dalszym ciągu nie mogę zrozumieć twoich wypowiedzi, a nie sądzę, żebym była jakimś emocjonalnym niedorozwojem. Wyjaśnię ci jeszcze raz dlaczego tak jest:
1. Piszesz, że zakładasz temat aby poruszyć kwestie oceniania czegoś czego się nie przeszło do końca.
2. Wystawiasz grze ocenę 1 mimo tego, że nie jeszcze w nią nie grałeś (co zaprzecza temu co uwzględniłam w punkcie nr 1)
3. Po wystawieniu grze oceny 1 piszesz, że miałeś na celu skrytykowanie takiego zachowania, czujesz się zobowiązany być w mniejszości, która nie wystawiła tej grze oceny 10 i, że zmienisz ocenę dopiero jak zagrasz.
4. Ostatecznie rezygnujesz z wystawienia jakiejkolwiek oceny.

Mam nadzieję, że po moich wyczerpujących wyjaśnieniach już rozumiesz dlaczego, uważam, że gubisz się w swoich wypowiedziach. Jeżeli jednak dalej nie rozumiesz o co mi chodzi, to ja już nie mam pojęcia jak inaczej mogę to wyjaśnić.

A krótka opinia na temat mojej oceny TWD będzie wkrótce, ponieważ muszę dobrze przemyśleć co chcę napisać, a średnio mi to pewnie wyjdzie tak, żeby było prosto i w kilku zdaniach, ale postaram się :)

ocenił(a) grę na 8
1234Marik1234

Tak, jestem tak strasznie zły i rozżalony, że aż założyłem drugie konto, żeby odeprzeć ten niesprawiedliwy atak na moją ukochaną grę.

Jedyną osobą, która nie ogarnia jesteś ty – nie ogarniasz jak bezdennie głupi jest cały ten temat i wszystko co w nim wypisujesz. Pytam po kiego w/w zakładałeś, bo najpierw twierdziłeś, że to protest przeciwko ludziom, którzy w ciemno dają 10 – i doskonale pamiętam, że ocena 1 widniała pod twoim nickiem – a potem piszesz, że nigdy żadnej oceny nie wystawiałeś. Innymi słowy: w ramach protestu poczułeś się ZOBOWIĄZANY wystawić ocenę jeden, której nigdy nie wystawiłeś. A, no i oświadczyć to wszem i wobec.

Tak czy inaczej; moje pytanie miało charakter retoryczny, bo doskonale wiem, że zakładając ten temat chciałeś wykazać się wyjątkową mądrością. Niestety wyszło na odwrót.

1234Marik1234

wypowiedź kilka postów wyżej:
,,Czuję się zobowiązany wystawić chwilowo 1, dopóki sam nie zagram.''

kolejna:
,, Nadal absurdem wydaje mi się ocenienie tego czegoś po dwóch pierwszych epizodach''.

i kolejna:
,,Dobrze pamiętam jak zakładałem ten temat, napisałem, że czuję się zobowiązany wystawić 1 ale tego nie zrobiłem. ''

Kurczę, chyba żyjesz w jakichś ciemnościach chłopie, gdyż każda twoja wypowiedź jest coraz głupsza, czego przykładem są powyższe cytaty.

Pozwolę sobie zacytować cię po raz kolejny:
,,Jesteś jedyną osobą której wypowiedzi tutaj mają charakter agresywny, inni potrafili zachować dojrzałość w odpowiedziach.''
Mógłbyś wskazać wypowiedź, która miała charakter agresywny? Ale fakt - twoje wypowiedzi są cholernie dojrzałe :) prawdziwy z ciebie mężczyzna.

1234Marik1234

Not true. Często jest tak, że 1 sezon serialu jest świetny, podczas gdy drugi okazuje się wiele gorszy. Przywilejem widza jest wtedy zmiana oceny.
W grze również pojawiają się wątki, które "rozwinęły się już do końca". Poza tym gra The Walking Dead sama w sobie jest jak taki interaktywny serial, więc porównanie @oOAlexOo jest adekwatne.

ocenił(a) grę na 10
1234Marik1234

Skoro nie ukończyłeś w całości jej to jak możesz 1 wystawić? Jak nie ukończyłeś to nie wystawiaj oceny,bo celowo zaniżasz...

kacperowski20

Źle mnie zrozumiałeś, nigdy w życiu nie zaniżałem specjalnie oceny czegokolwiek. Zaniżanie jak i podnoszenie rankingu skrajnymi ocenami jest dla mnie głupotą.

ocenił(a) grę na 10
1234Marik1234

To dlaczego napisałeś że zobowiązujesz się wystawić 1? Nie ukończyłeś,to nie oceniaj :)

kacperowski20

No własnie o to chodzi, że skoro wszyscy tak robią to widać tak trzeba. Co ciekawe w ocenie 10 ludzie nie widzieli nic dziwnego za to w 1 owszem. Zresztą napisałem że czuję się w obowiązku wystawić 1 ale tego nie zrobiłem.

kacperowski20

O tym, dlaczego 1234Marik1234 wystawił tej grze ocenę 1 krążą już legendy.

AlexaM

Wytłumaczyłem dlaczego powinienem wystawić 1, a to że ludzie tworzą o tym legendy to już inna sprawa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones