PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 260
ocen
8,3 10 1 10260
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Epizod bardzo mi się spodobał, no i jak zwykle łzy leciały mi na zakończeniu. Choć mogłoby być
bardziej efektywne gdyby było tylko jedno i po śmierci Kenny-ego odrazu byłyby napisy. ( tak, tak
wiem że Kenny może przeżyć :D)

Nie spodobało mi się to że w wyniku tej strzelaniny praktycznie nie ucierpiał nikt z grupy Clem,
tylko sami Ruscy. Było to takie naciągane.

Podobała mi się scena przy ognisku i te rozmowy o "całowaniu" Wreszcie coś co pozwoliło
chociaż na chwilę zapomnieć o tym co ich otacza. :)

Teraz pytanko co do sceny w której Mike, ruski ( nie pamiętam imienia ) i Bonnie uciekają. Co
stanie się gdy wybierzemy żeby by odejść z nimi? ( Chyba była taka decyzja )
No i jeszcze jak budzimy się w samochodzie to Kenny mówi że oni uciekli. Wierzycie w to? Moim
zdaniem równie dobrze mogli ich zabić :/

Trochę o bohaterach:
Kenny-ego lubiłem chociaż często wkurzał. szkoda mi go. Tak samo gdy odchodzi ale i tak samo
gdy ginie :'(
Luke myślałem, że mu się uda, ale cóż.....
Mike-a mi szkoda. Troche przypominał mi Lee. Liczyłem na coś więcej, a tu długo nie zagościł.
Do Bonnie nie byłem przekonany.
Ruskiego powinni odrazu wyeliminować.
Jane była fajną postacią ale na początku. Potem troche zgupiała na punkcie Clem.
AJ jest tylko problemem....

Trochę się rozpisałem i liczę, że wy także opowiecie o waszych odczuciach :D
Wybaczcie jeśli coś jest nie zrozumiałe pisałem to na szybko i jestem strasznie podekscytowany
zakończeniem :D

ocenił(a) grę na 9
Pawel67_filmweb

I jeszcze jedno. Kilka osób wspominało, że chciałoby zagrać Bonnie. To odpada bo słyszałem, że gdy ona ratuje Luke-a to może zginąć jeśli czegoś tam nie zrobimy.

Pawel67_filmweb

Fajnie, że chcesz wyrazić swoje zdanie, ale mam takie pytanie. Po co zakładać po raz 50 ten sam temat?

,,No i jeszcze jak budzimy się w samochodzie to Kenny mówi że oni uciekli. Wierzycie w to? Moim
zdaniem równie dobrze mogli ich zabić :/''
Na pewno nie.. Nie wiem co ty wybrałeś, ale ja postanowiłam wołać Jane i Kenny'ego. Wtedy tamci się spłoszyli i uciekli. Zresztą, gdyby Kenny ich zabił to na pewno widziałaby to Jane i na pewno by wspomniała o tym podczas kłótni w samochodzie.

,,Mike-a mi szkoda. Troche przypominał mi Lee. Liczyłem na coś więcej, a tu długo nie zagościł.''
Dla mnie był jakiś taki nijaki. Niby twardziel, ale z drugiej strony taka piczka :P

,,Do Bonnie nie byłem przekonany.''
A ja właśnie bardzo ją polubiłam w epizodzie 3 i 4. Jednak po tym co zrobiła w epizodzie 5 jest u mnie skreślona po całej linii i gówno mnie obchodzi, że bała się Kenny'ego. Mogła uciekać, ale bez zapasów, które zabrała razem z Mike'iem.

,,Ruskiego powinni odrazu wyeliminować.''
Też jestem tego zdania. Dla mnie Kenny od razu po tej strzelaninie powinien mu posłać kulkę w łeb.

Pawel67_filmweb

"Teraz pytanko co do sceny w której Mike, ruski ( nie pamiętam imienia ) i Bonnie uciekają. Co
stanie się gdy wybierzemy żeby by odejść z nimi?"

O ile się nie myle, to tylko "rusek" mógł uciec, reszte mógł dopaść. Chyba że wolał się skupić na Clem i tamowaniu krwii co wydawałoby się całkiem logiczne.. Gdzieś na forum czytałem, że TT chciało uśmiercić Mike'a, ale scena została wycięta z gry.

ocenił(a) grę na 8
miciok94

Motyw z zastrzeleniem Mike'a był nawet grywalny przez krótki czas w wersji bodaj na PS3, ale wieść gminna niesie, że TT zdecydowało się go usunąć patchem ze względu na wydarzenia w Ferguson. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones