PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 260
ocen
8,3 10 1 10260
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Scenarzyści Tell Tale Games mają wyraźny problem z napisaniem dobrego zakończenia dla fabuł
przesyconych postaciami, wątkami i emocjami. W TWAU koniec niczego nie wyjaśniał, był
nielogiczny i niekonsekwentny, w TWD:S2 też kilka wątków wyjęto z kapelusza, zwłaszcza nocna
zdrada kompanów motywowana nadpobudliwością Kenny`ego. Dziwne, że ruda pałająca miłością
do Clementine (jak każdy z resztą), bez słowa pożegnania była gotowa zostawić ją na pastwę
szaleńca, od którego postanowiła uciec. Późniejsza kłótnia pomiędzy Kennym a Jane, dziwne
podkręcanie napięcia i kompletnie bezsensowny sprawdzian Jane (przecież dopiero co uciekali
przed Walkersami, a po chwili ta naraża życie dziecka dla zrobienia pokazowego testu dla
Clementine) zakończony morderczą walką, to wszystko było zrobione na siłę, bez polotu, bez
błysku talentu. Moim zdaniem o ile TWD trochę przynudzał w trzecim i czwartym epizodzie, ale za
to miał fantastyczne zakończenie, o tyle TWD:S2 był całkiem znośny przez wszystkie epizody, by
zupełnie położyć koniec. Niestety, mimo mojej wielkiej sympatii do tego studia i dotychczasowego
szacunku do ich dorobku, nie kupię ich kolejnej gry, bo zakończenia w obu tytułach mnie zawiodły
i pozostawiły po sobie poczucie niedosytu.

ocenił(a) grę na 8
zielonycesar

Ok, fajnie, ale po cholerę zakłożyłeś kolejny temat o tym samym?

Necroscope

Dokładnie. Już to napisałam w temacie ,,Epizod 5 Moja jak i wasza opinia''. Po co zakładać nowy temat, jak można się udzielić w istniejącym.. (i to nie jednym).

Necroscope

Żebyś też miał co napisać, szeryfie... :)

ocenił(a) grę na 8
zielonycesar

Gdybyś przejrzał istniejące już tematy dot. Ep5, miast w myśl filozofii "moja opinia jest taka ważna, że konieczny jest oddzielny wątek" założył z miejsca nowy temat, to odnalazłbyś liczne i często dość obszerne wypowiedzi szeryfa. ;)

Necroscope

OK. Pokój.

Necroscope

I znowu ten sam schemat, nie potrafisz zrozumieć zdania innej osoby. A że nie masz żadnego argumentu do tematu to atakujesz o coś z zupełnie innej beczki, następnie Alexa pisze pod Tobą "Dokładnie". I wy się dziwicie, że posądzałem was o multikonto? Chłopak założył temat w którym wyraził swoją opinię, według mnie temat oryginalny, bo porusza kwestię rozczarowania produkcją i porównuje ją do innego tytułu. A Ty znów próbujesz komuś wcisnąć kit. Że niby zielonycesar nie ma prawa zakładać tematu ze swoją opinią? Oczywiście że ma, a po to są komentarze żeby podzielić się swoimi odczuciami co do tematu. Takie jest moje zdanie, chyba że źle zrozumiałem regulamin forum?

1234Marik1234

Jakbyś jeszcze nie zauważył, to ludzie zakładają bezsensownie kolejne tematy dotyczące epizodu 5, chociaż istnieje już ich multum. zielonycesar mógł wyrazić swoją opinię, w którymś z już założonych tematów, a nie zaśmiecać forum kolejnym identycznym tematem. Jakby tak każdy zakładał nowy temat tylko po to, żeby wyrazić swoją opinię to byłoby ich tutaj 1500. Dla przykładu:
,,Sezon 2 epizod 5''
,,epizod5''
,,moja recenzja całego sezonu''
,,Epizod 5 Moja jak i wasza opinia''
,,No going back - wrażenia po finale''

Dlaczego nie mógł się udzielić w którymś z tych? Bo jego opinia jest tak nadzwyczajna, że aż musi dla niej zakładać odrębny temat?
Po drugie nikt tutaj nie powiedział, że zielonycesar nie ma prawa zakładania tematu. Tak więc śmiem stwierdzić, że twoja sprawa czytania ze zrozumieniem jest dosyć kiepska.

Co do oskarżeń o ,,multikonto''
Jakbyś się choć trochę wysilił i poczytał inne tematy (nie tylko te, w których użytkownicy mieszają z błotem tą grę - bo zapewne tylko takie lubisz czytać, żeby się z nimi solidaryzować) to byś zauważył, że w wielu przypadkach ja i Necroscope się ze sobą nie zgadzamy. Twoja obsesja na punkcie rozwiązania zagadki pod tytułem ,,czy AlexaM i Nescroscope to jedno konto'' staje się już śmieszna. Ale wiem na czym polega twój problem - z tobą nikt się nigdy nie zgadza na tym forum, dlatego szukasz dziury w całym.
Pozdrawiam i życzę rozwiązania zagadki, panie detektywie.

ocenił(a) grę na 8
1234Marik1234

http://i.imgur.com/WTATeEn.png

Tyle mam do powiedzenia.

zielonycesar

A mi się bardzo podobał. Takiego finału w życiu bym się nie spodziewał, chociaż szkoda kilku postaci. Tutaj generalnie spisuję wszystkie moje przemyślenia po przejściu drugiego sezonu: http://gameplay.pl/news.asp?ID=87657

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones