PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680449}
7,1 596
ocen
7,1 10 1 596
Torment: Tides of Numenera
powrót do forum gry Torment: Tides of Numenera

Witam, mam pytanie: jak aktywować dodatek cyfrowy Synstalowy Pancerz Myśli? Na Steamie mam napisane, że dodatek jest zainstalowany, ale w grze go nie ma. Czy on jest automatycznie dodawany do ekwipunku, czy trzeba go dopiero znaleźć?
Z góry dziękuję za pomoc.

ocenił(a) grę na 10
jakura1

Powinien się automatycznie pojawić zaraz po wybudzeniu się pod zniszczoną kopułą (chyba podczas dialogu z Callistege i Alligernem) wraz z komunikatem o podziękowaniu za wsparcie gry.

Wrathu

Ehhh, to go nie dostałem.. Dzieki!

Wrathu

W sumie na początku dostałem opancerzenie z myślostali, może to o to chodzi? Cy to każda postać dostaje? Bo nazwa się nie zgadza z tym bonusem.

ocenił(a) grę na 10
jakura1

Jestem przekonany, że to to. Może nastąpiła jakaś zmiana w tłumaczeniu. Tam w opisie jest coś o "bogatej wyobraźni" z tego, co pamiętam.

ocenił(a) grę na 5
jakura1

Stawiam na bank, że osoba, która tłumaczyła nazwę dodatku widoczną w Steamie nie miała pojęcia, jak to jest przetłumaczone w grze. Niestety opisy w sklepie Steama są na ogół przekładane za darmo przez amatorów i początkujących tłumaczy (bo tak jest taniej a Gaben jest ubogi).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones