PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711524}
7,3 94
oceny
7,3 10 1 94

Unreal: Return to Na Pali
powrót do forum gry Unreal: Return to Na Pali

Nawet nie opuściłem pierwszego levelu. Chodzę po mapie jak paralityk, pozabijałem kogo miałem zabić i finito. Gdzie dalej iść?! hehehe

Gniot.

STAMiNA

Eh, nie ma to jak oceniać grę nie ukończywszy nawet pierwszego poziomu :(

vince25xx

Olej go. To troll i nie pierwszą genialną grę jedzie, często z głupiego powodu lub jest za słaby by zrobić cokolwiek, nawet wystrzelić z karabinu. Wyzywał mnie od gimbusów, idiotów i śmieci za to, że się z nim nie zgadzałem i wytykałem mu błędy.
Takimi kolejnymi postami udowadnia kim jest. Jemu się prawie nic ie podoba, przy tym podaje marne argumenty, zresztą nawet jak się podoba to ponarzeka na coś czego nie rozumie.

The_Fallen

>Wyzywał mnie od gimbusów, idiotów i śmieci za to, że się z nim nie zgadzałem i wytykałem mu błędy.
Nie wyzwałem cie tylko nazwałem rzecz po imieniu.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

aha. Ogólnie podsumowując nazywając po imieniu rzeczy można ciebie nazwać zdesperowanym trollem który bezpodstawnie obraża innych i nawet nie potrafi dać argumentów, które obroniły by słuszność jego opinii.

Movie_Crash_Man

Zdesperowany do czego? xD
Troll? Bo?

Idź sobie biedny człowieku pograć w System Shocka 2. :)

Masz potężne kompleksy nawiasem mówiąc.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Troll bo obrażasz ludzi zaniżasz oceny ARCYDZIEŁ do prawie 0.
Kompleksy na temat ?

Movie_Crash_Man

>Troll bo obrażasz ludzi zaniżasz oceny ARCYDZIEŁ do prawie 0.
Ale dla mnie to nie są arcydzieła. Czaisz? :) To moja opinia. Nie obrażam ludzi. Nazywam ich tak jak sobie na to zasługują. Nie potrafią rozmawiać no to cóż takich delikwentów mam nagradzać Orderem Uśmiechu?

>Kompleksy na temat ?
Masz najpewniej zaniżoną samoocenę i nie jesteś pewny swego intelektu co książkowo przejawia się na forum Bioshocka. W co drugim zdaniu pada słowo klucz "System Shock 2". To co naskrobałeś na tamtym forum jak nic kwalifikuje się do jakiejś Poradni Zdrowia Psychicznego. Leczysz się psychiatrycznie tak spytam?

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Jesteś zwyczajnym trolem. Po raz kolejny potwierdzasz, że trolujesz ludzi bo jesteś zakompleksionym gównem a próbujesz odwracać kota ogonem.

Dajesz unrealowi 3/10 bo za argument podajesz że nie potrafisz myśleć i nie masz orientacji w terenie.

Kto więc tu jest debilem jeśli nie ty.

Twoja debilna logika, że mam zaniżoną ocenę wzięta z obserwacji forum bioshock to najbardziej idiotyczna rzecz jaką przeczytałem. JESTEM fanem system shocka i sam zajmuje się tworzeniem i programowaniem gier. Jedna z nich opiera się na system shock 2 więc dobrze rozumiem ss2 od strony projektu względem bioshocka.
Jeśli masz jakiekolwiek problemy psychiczne i kompleksy to lecz je ale nie na filmwebie.

A JA CIĘ zapytam czy stary cię gwałcił jak miałeś 7 lat bo na to twoje posty wskazują.

Movie_Crash_Man

>Jesteś zwyczajnym trolem.
Nie. Nie jestem. :)

>Po raz kolejny potwierdzasz, że trolujesz ludzi bo jesteś zakompleksionym gównem a próbujesz odwracać kota ogonem.
Zakompleksionym bo? :D Człowieku ty nie dość, że jesteś psychiczny to w dodatku na psychologii się nie znasz za grosz. Dowcip polega na tym, że to właśnie ty masz kompleksy na potęgę. hahahah

>Dajesz unrealowi 3/10 bo za argument podajesz że nie potrafisz myśleć i nie masz orientacji w terenie.
Potrafię myśleć tylko ty idioto masz takie błędne wrażenie. Nie chcę się powtarzać ale w wielu starych grach orientowałem się w terenie.

>Twoja debilna logika, że mam zaniżoną ocenę wzięta z obserwacji forum bioshock to najbardziej idiotyczna rzecz >jaką przeczytałem.
LOL. Bo jak jesteś debilem to nie dostrzegasz problemu jaki stanowią twoje wypociny na forum Bioshocka, gdzie w co drugim zdaniu pada słowo wytrych "System Shock 2" i, że fani Bioshocka to debile. Udaj się do jakiegoś specjalisty od zdrowia psychicznego. To właśnie ty masz ogromne kompleksy o czym ci już kr.tynie mówiłem. System Shock 2, System Shock 2, System Shock 2, debile, debile, debile, biogówno, biogówno, biogówno. :D :D Wydaje ci się, że jesteś inteligentny ale nie jesteś. Jesteś jednym wielkim kompleksem. Chcesz się dowartościować na forum jakim to jesteś wielkim znawcą i koneserem. Jesteś powtarzam zakompleksionym i SFRUSTROWANYM kmiotem, który desperacko szuka zrozumienia w wirtualnym świecie bo niestety w normalnym go nie znajduje. Zapomniałeś, że gry maja dawać przede wszystkim przyjemność i radość z obcowania z nimi.

> JESTEM fanem system shocka
I co chcesz za to medal? :D

>sam zajmuje się tworzeniem i programowaniem gier.
Jaką grę stworzyłeś?

>Jedna z nich opiera się na system shock 2 więc dobrze rozumiem ss2 od strony projektu względem bioshocka.
A rozumiesz, że od czasów twojego k.rwa System Shocka 2 realia w branży gier się zmieniły? SS2 to już archaizm, miłe bądź niemiłe wspomnienie z dawnych czasów. Co ty chciałeś Bioshocka w takiej samej formie jak SS2? xD

>Jeśli masz jakiekolwiek problemy psychiczne
Mam CHAD.

>i kompleksy to lecz je ale nie na filmwebie.
Teraz wyjeżdżasz z kompleksami. Gdzie z moich wypowiedzi wnioskujesz, ze mam kompleksy i na punkcie czego? LOL Czekam napisz mi na punkcie czego mam kompleksy psychologu od 7 boleści?! Pokrzywdzony przez los typie zachowujesz się jak pies zapędzony z kozi róg, któremu jedyne co pozostało to bezsensowne szczekanie na lewo i prawo.

>A JA CIĘ zapytam czy stary cię gwałcił jak miałeś 7 lat bo na to twoje posty wskazują.
Nie masz argumentów to wymyślasz takie pierdoły na poziomie podstawówki? :D
Powtarzam. Czy ty leczysz się psychiatrycznie? :D

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Niestety ten argument który napisałem to czysta prawda. Naprawdę na serio zadałem to pytanie bo na to wskazują twoje posty, że byłeś bolcowany jak miałeś 7 lat. Powinieneś udać się do psychiatry. Jesteś prostym polaczkiem który nie rozumie moich postów na temat bios i system shocka 2. Jestem twórcą gier używam specyficznych zwrotów to ty powinieneś się leczyć ale z bycia idiotą. SS2 jest grą która nadal może uczyć bioshocka jak tworzyć horror łączący rpg z horrorem. To bioshock jest archaiczny nie licząc grafiki. Prosty jak pierwsze gierki na pegazusa. A ty lecz łeb trollu i nie wyzywaj głąbie kogoś jak jesteś zbyt głupi aby zrozumieć czyjeś posty, bo będąc debilem w necie do ludzi mądrzejszych od siebie mózg ci nie urośnie ani ego. Dla mnie jesteś gównem dlatego nawet nie mam już zamiaru tykać palcem aby odpisywać na twoje posty.

Movie_Crash_Man

Buhahahahahaha :D

Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.

Szkoda, że nie odniosłeś się do tego co napisałem. Szczególnie do tego jaką grę stworzyłeś. :D Umieram z ciekawości aby poznać co żeś takiego naprogramował w branży elektronicznej rozgrywki. :D Rozwiń temat plis :D :D

A teraz sio bo mi maila spamujesz śmieciu.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Jesteś najgłupszym człowiekiem na tym portalu. Jesteś za głupi by doceniać dobe filmy i gry. Ludzi z IQ na poziomie 0 czyli twojego pokroju nie powinno się dopuszczać do FW.

Movie_Crash_Man

Buhahahahahaha :D

Płyń stąd kretynie.

Najpierw mówisz, że nie masz zamiaru nic mi odpisywać a teraz wylewasz jakieś swoje psychiczne lubrykacje i spamujesz mi skrzynkę mailową.

W dużych miastach są najlepsi specjaliści od problemów z psychiką. Udaj się do jednego z nich może ci pomogą w tym cierpieniu. Jak nie zawsze możesz sam zakończyć swoje cierpienie. :D

No sio! Już migusiem nie ma cie.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

serio nie warto marnować liter na trola. Już więcej niz nie pisze do idioty.
p.s. serio jesteś gównem. Widać, że masz problemy ze sobą wiec przelewasz je na innych. Zapewne leczysz się psychiatrycznie w swojej wsi.

Movie_Crash_Man

O tempora, o mores! Idiota wyzywa innych od idiotów. :D

Jakie to słodkie. hahaha

Ty na serio jesteś zaburzony i to poważnie.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Moje IQ to 141 zdesperowany zakłamany psie.
Jesteś za prosty i za głupi by ze mną pisać więc zmieniasz temat o unreal w swój żal na temat tego jak jesteś ograniczony bo nie potrafisz zrozumieć moich postów z tematu z bioshockiem.
Jak już ci lepiej to czas skończyć pisać ośle.

Movie_Crash_Man

>Moje IQ to 141 zdesperowany zakłamany psie.
Ja mam 120 IQ. Od kiedy IQ jest wyznacznikiem poziomu człowieka? Piszesz jak kretyn i niedo.ebany człowiek. :D Nie jestem zdesperowany poj.bie jeden. Do czego niby miałbym być zdesperowany?! hahaha Ty musisz się leczyć. :D

>Jesteś za prosty i za głupi by ze mną pisać więc zmieniasz temat o unreal w swój żal na temat
>tego jak jesteś ograniczony bo nie potrafisz zrozumieć moich postów z tematu z bioshockiem.
Twój temat na forum Bioshocka to jeden wielki płacz frustrata, któego nikt nie docenia. haha Jaki ty jesteś żałosny to se nawet sprawy nie zdajesz. :D

>Jak już ci lepiej to czas skończyć pisać ośle.
Ja się czuje bardzo dobrze. Tylko trochę jestem senny śmieciu. Jak na IQ 141 jesteś niekonsekwentny bo miałeś już dawno przestać pisać tych swoich chuj.wych wypocin.

Stań przed lustrem i zadaj sobie pytanie: Po co żyjesz? :D

Jesteś chwastem, który nawet jak baba zaczyna i nie kończy bo nadal nie usłyszałem jaką grę stworzyłeś pomiocie? :D

Movie_Crash_Man

>serio jesteś gównem.
Buhahahahahaha :D serio? :D

>Widać, że masz problemy ze sobą wiec przelewasz je na innych.
Nie mam problemów i nie przelewam ich na innych. To ty się przyj.bałeś jak człowiek z problemami do mojej opini. :D ale ty tego nie zauważysz bo jesteś niestety poważnie zaburzony. :D

Śmieć jeszcze raz śmieć.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

pisz sobie co chcesz. udanego życia na filmwebie xd

Movie_Crash_Man

Buhahahahahaha :D

Pamiętaj o Poradni Zdrowia Psychicznego. :)

Szkoda, że jednak nie dowiem się nad jaką grą pracowałeś. :(

:D :D

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Życz mi sukcesów w tej dziedzinie bo twój psychiatra ze wsi widać, że tobie nie pomógł.

Movie_Crash_Man

Nie mieszkam na wsi inbecylu. A gdybym nawet mieszkał to co z tego? To jakaś ujma? Kolejny raz udowadniasz, że masz szambo pod czaszką. Nie wymyślaj głupot jak szczeniak, który jeszcze nie miał inicjacji seksualnej. :D Widziałeś w ogóle pi.de na oczy? buhahahah :D

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

No. Mam twój jasny obraz. Piz.da jakich mało co ciśnie ludzi po necie bezpodstawnie. Mam nadzieje ze twoj psychiatra przepisze ci odsiadke od neta i wrocisz do wykopek.

Movie_Crash_Man

>Piz.da jakich mało co ciśnie ludzi po necie bezpodstawnie.
Nic w przyrodzie nie dzieje się bezpodstawnie. :D Przejeb.łeś się jak jełop to dostałeś zj.be. :)

>wrocisz do wykopek
Jestem inżynierem. hahaha Znów wymyślasz deblizmy trafnie określające twoją żałosną osobę. :)

Niewychodzi ci. Brniesz w tym kretyniźmie nadal.

Lekarz będzie miał z tobą duuuużo roboty a ile nie stwierdzi, że to przypadek beznadziejny. hahahah

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Widzę, że tak świętujesz żałobę nad swoim pustym łbem kierując swoje słowa na marzenia o lepszym psychiatrze dla siebie. Mam nadzieję że gość który cie pogoni z bicza przy wykopkach poprawi stan twojego umyslu.

Movie_Crash_Man

>Widzę, że tak świętujesz żałobę nad swoim pustym łbem kierując swoje słowa na marzenia o >lepszym psychiatrze dla siebie
Oj to bardzo źle widzisz. :D

>Mam nadzieję że gość który cie pogoni z bicza przy wykopkach poprawi stan twojego umyslu.
No to ci tłumacze inbecylu, że jestem inżynierem i nie pracuje przy wykopkach jak se wymyśliłeś.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Inżynier wykopek. W obecnych czasach nawet idiota może być inżynierem.

Movie_Crash_Man

>Inżynier wykopek.
Nie ma takiej profesji. :D

>W obecnych czasach nawet idiota może być inżynierem.
Zgadza się.

Movie_Crash_Man

czysta prawda, gosciu to idiota i jakims cudem jest inzynierem.

The_Fallen

Ten gościu zapracował sobie na tytuł inżyniera własną pracą i inteligencją. :)

STAMiNA

Pracą Tak, ale nie inteligencją. Człowiek inteligenty nie obraża innych z błahego powodu i nie pisze bzdur o grach. Jakoś nikt nie miał problem z Unrealem, a Ty masz i twierdzisz że gniot - to nie jest intelegncja a debilizm.

The_Fallen

Ja nie obrażam a stwierdzam fakt debilu. Zaczynasz do mnie gadki poniżej krytyki to dostajesz zapłatę.

Ta gra jest gniotem.

Praca + inteligencja = sukces.

Nie da się inaczej.

STAMiNA

Sukces życiowy może osiągnąłeś, ale z myśleniem logicznym to Ty masz problem. I nadal nic nie udowodniłeś.
Gniotem jest twoje życie, pełne wyzwisk, nie myślenia, zaprzeczania sobie i oceny innych/innych rzeczy z powodu własnej ułomności. Każdy widzi jaki z ciebie ułom.

The_Fallen

>z myśleniem logicznym to Ty masz problem
Raczej nie. idzie mi. :D

>I nadal nic nie udowodniłeś.
Ale co mam udowadniać przed śmieciem? :D

>Gniotem jest twoje życie
Sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz, że osiągnąłem sukces życiowy a teraz, że moje życie jest gniotem. Człowieku zapętliłeś się. :D

STAMiNA

Sukces w życiu, a gniotowane życie może się uzupełniać. Co z tego ma się kasę, dobre życie gdy z drugiej strony jest ono pełne komentarze śmierdzącego gówna w którym obrażasz innych, nie chodzi tylko o mnie ale wystarczy że ktoś ci zwróci uwagę, nie zgodzi si z tobą to go zjedziesz - do tego argumentujesz że coś jestt gniotem bo nie potrafisz zrobić czegoś co potrafił kazdy.

The_Fallen

Ale ty jesteś tępy. :D

STAMiNA

A ty zje.ban*y.

The_Fallen

Przedszkole. :D

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Stworzyłeś zbyt często udzielając się w temacie.

Movie_Crash_Man

Co stworzyłem? :)

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Przedszkole. Widzę, że krótka pamięć co do postów.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

On ma racje , a to właśnie przedszkole które prezentujesz co ładnie podkreśliłeś jako kropka w serii postów, które tu napaćkałeś.

ocenił(a) grę na 7
The_Fallen

On nie umie nikogo zjechać. Chowa się pod tekstami trzylatka kiedy nie wie co napisać. Lepiej mu idą wykopki.

Movie_Crash_Man

Nigdy nie byłem na wykopkach. :)

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

BO ci psychiatra mówi że to siłownia.

Movie_Crash_Man

Nudny jesteś. :)

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Skoro uważasz, że on jest śmieciem, bo docenił grę to ty musisz być debilem za to, że oceniasz gościa debilem za to, że ten docenia arcydzieło.

Movie_Crash_Man

>Skoro uważasz, że on jest śmieciem, bo docenił grę
Uważam go za śmiecia nie dlatego, że docenił Unrealka tylko za jego styl wypowiedzi.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Styl wypowiedzi, który docenia gry, a ty jesteś troll.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones