gra

Vampire Survivors

2022
7,7 424
oceny
7,7 10 1 424
Bohater próbuje jak najdłużej utrzymać się przy życiu walcząc z hordami potworów. Zobacz pełny opis

gatunek

deweloper

poncle

wydawca

poncle

premiera

nagrody

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tej gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj obsadę i twórców

Vampire Survivors to casualowy gotycki horror z elementami roguelite, w którym podejmowane przez Ciebie decyzje pozwolą Ci szybko nabrać rozpędu przeciwko pędzącym na Ciebie setkom potworów. Vampire Survivors to czasowa gra survivalowa z minimalistycznym gameplayem i elementami roguelite. Piekło opustoszało, demony przybyły. Nie ma sięVampire Survivors to casualowy gotycki horror z elementami roguelite, w którym podejmowane przez Ciebie decyzje pozwolą Ci szybko nabrać rozpędu przeciwko pędzącym na Ciebie setkom potworów. Vampire Survivors to czasowa gra survivalowa z minimalistycznym gameplayem i elementami roguelite. Piekło opustoszało, demony przybyły. Nie ma się gdzie schować. Jedyne, co możesz zrobić, to przetrwać najdłużej, póki nieuchronna śmierć nie zakończy Twych wysiłków. W każdej próbie zbieraj złoto, by kupować ulepszenia. Pomóż następnemu ocalałemu. Pełna nadprzyrodzonych zjawisk fenomenalna gra indie, w której to Ty miotasz gradem pocisków!

studio
poncle (deweloper) (wydawca)
tytuł oryg.
Vampire Survivors
inne tytuły
Seriale, Filmy, Gry, Targi i nagrody, Festiwale i nagrody

Gala Game Awards: Zapowiedzi gier przyćmiły nagrody

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przegrałem w to jeden cały dzień, zniknął mi w oka mgnieniu. I chyba więcej już do niej nie wrócę, bo to taki właśnie gąbek czasu na raz. Jak śledzik z Biedry.

I nie mogę się oderwać! Gra jest świetna, wciąga jak diabli i aż chce się grać. Dużo, dużo rzeczy do odblokowania za co duży plus. Podczas jednego posiedzenia wpadło mi aż 22 achievementy co jest u mnie rekordem xD Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones