PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680370}
7,5 1 682
oceny
7,5 10 1 1682
War Thunder
powrót do forum gry War Thunder

Począwszy od tego że mamy tu o wiele więcej sprzętu w porównaniu z grą Białorusinów (tam było tylko kilka samolotów,
w większości prototypów albo projektów) to jeszcze lata się tu o niebo lepiej, bardziej żywiołowo no i czuć że sterujemy
samolotem a nie trumną jak to bywało w WoW. Do tego można wystawić kilka samolotów na bitwę, jak stracimy
maszynę to nic nie szkodzi aby natychmiast wrócić do walki czymś innym (w WoW po zestrzeleniu mogę co najwyżej
popatrzeć na bitwę). Mogę wymieniać godzinami ale i tak wszystkie argumenty będą za wyższością War Thunder nad
Word of Warplanes. Jedyne co mi brakuje w rzeczonej produkcji to właśnie te cholerne prototypy, niektóre całkiem
ciekawie się prezentują. P.S. Jeżeli do WT dojdą zapowiedziane czołgi to Wargaming może się pożegnać z połową
graczy.

pionas666

@Jeżeli do WT dojdą zapowiedziane czołgi to Wargaming może się pożegnać z połową graczy.
I tysiące 10latów z wot przejdzie do WT :/

pionas666

A ja się cieszę i to bardzo że niema tych prototypów...

pionas666

War Thunder jest bardzo ciekawą grą, ale myślę. Jest mało rozbudowana, ale przecież do premiery jeszcze trochę zostało.
I muszę przyznać rację. Jeśli wprowadzą wszystko co planują, wszystkie Światy Czołgów i Światy Samolotów odejdą w zapomnienie.

ocenił(a) grę na 5
pionas666

WOT to gra od ktorej starsi gracze nie odejdą mówi duza ilosc graczy że odejdzie ale jest częśc grczy która od wota nie odejdzie
ja jestem tak posrodku bo bede grałw to i to

ocenił(a) grę na 8
sadzik444

właśnie pierwsza grupa, która odejdzie to starzy gracze, dlaczego? bo mają dość bezmyślnych potyczek z "zupą pomidorową"... gracze prosili o ograniczenie liczby artylerii na bitwę, to dostali ograniczenia DLA artylerii w postaci podwojenia czasu przeładowania i wydłużenia czasu celowania... mobilność prawdopodobnie też ograniczona w porównaniu do tego, co było wcześniej... gracze chcieli podziału graczy wg umiejętności przy dobieraniu drużyn - nie da się, odpowiadało WG !!! a teraz nagle do nowego trybu gry się da... ciekawe... problem polega na tym, że gracze cały czas byli dobierani pod kątem ich skuteczności bojowej, nie ważne na bazie jakie współczynnika, ale byli i są tak dobierani na randomie => dobry gracz trafia do "zupy pomidorowej" (co najmniej 13 noobów we własnym teamie) i on nawala za całą resztę...
noobki zostaną w WoT, bo WG rzuca teraz event za eventem, teoretycznie bardzo banalnym, ale tylko z pozoru... niestety Ci poniżej przeciętnej, również poniżej przeciętnej myślący dają się nabrać i łapią wszystko co im WG proponuje... wiem, że każda gra F2P żeruje na ludziach, którzy sobie nie radzą i potrzebują ułatwień odpłatnych, ale w WoT widać bardzo klarownie, rzekłbym wsparcie dla tych ze skillem poniżej poziomu... przykład? 15 graczy w drużynie, 8 nie zrobi dosłownie nic, nie odda nawet strzału, nie wykryje żadnego wroga, a i tak dostaną doświadczenie za walkę i wirtualne kredyty... im lepszy wynik uzyska pozostałych 7 coś tam robiących, to tym więcej zarobią CI bezczynni... i tak wygląda gra w WoT...
jeśli chodzi o przejście na WT:GF, to będzie zupełnie normalne, że większość graczy WoTa będzie chciała z czystej ciekawości zobaczyć co to jest, dlatego WoT uśnie na jakiś czas, a WT będzie przeżywał oblężenie... ale obstawiam góra na pół roku i noobki wrócą do WoT...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones