PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685065}
8,0 7 207
ocen
8,0 10 1 7207
Wolfenstein: The New Order
powrót do forum gry Wolfenstein: The New Order

Jw, o procesor i kartę graficzną się nie martwię, tylko o RAM.

Agron334

Zapomnij... u mnie przed zmianą kompa niegrywalne, a miałem: AMD x II 455, grafika HD 6850 z 1Gb, 8 Gb RAM i pokaz slajdów na najsłabszej rozdzielczości oraz minimalnych szczegółach...

44michal44

To dlaczego gram na full w 1366x768 na AMD Athlon X2 255, 8GB Ram i Gigabyte R7 260x? średnio w 45 klatkach?

jacko78

Dlatego, że:
1. Pomiędzy HD Ready a full HD jest duża różnica, a to fakt że nie próbowałem takiego ustawienia
2. Pomiędzy R7 260x, a starym HD6850 jest naprawdę spora różnica

Chociaż mimo wszystko nie chce mi się wierzyć w Twoje 45 klatek na tym procesorze, a jeśli już, to ciągnie to za sprawą karty graficznej.

jacko78

https://www.youtube.com/watch?v=vzv0YjOFi00

zerknij na to, sprzęt lepszy, szczególnie karta , która robi tutaj największą różnicę, a ja nie uważam tego za komfortową rozgrywkę. Szczególnie nieszczęsne doczytywanie się tekstur (np. drzwi które pokazują się dopiero gdy podejdziesz na odległość 1 metra) najbardziej psuje rozgrywkę. Oczywiście, każdy ma inne wymagania, jednemu starczy 25 klatek inny potrzebuje 35, ale 45 klatek na tym sprzęcie? Ja na tym co wymieniłem w nieco wyższej rozdzielczości nie miałem 25 klatek nawet. Pozdrawiam

44michal44

Prawda procesor pracuje w pocie czoła, oba rdzenie 100%, karta nie rozgrzewa się w tej grze bardziej jak do 52 stopni.

ocenił(a) grę na 9
Agron334

Mi na ps 4 chodzi bez problemu nic nie przecina, wiec ramow nie musialem dokupywac ani karty graifcznej wymieniac

Pozdro !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones