PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685065}
8,0 7 207
ocen
8,0 10 1 7207
Wolfenstein: The New Order
powrót do forum gry Wolfenstein: The New Order

spodziwalem sie po prostu dobrej rozwałki z williamem w roli glównej a ku swojemu zaskoczeniu dostałem ponadto tez niezłą fabulę ze swietną narracją, poruszające zakończenie, dobre dialogi między bohaterami, świetną muzykę i pare innych smaczków. nie spodziewałem się, że z klasycznej naparzanki da się zrobić coś tak "głębokiego". nawet problemy techniczne jakie niesie ta gra (tekstury doczytują się na Twoich oczach, kilka razy wyszla mi do systemu, czasem na filmach dzwieki rozjeżdża sięz obrazem) nie zirytowały mnie na tyle, żeby obniżyć jej ocenę. Kapitalny tytuł!

born2run

Żaden z tych błędów nie pojawił się u mnie. Grałeś w oryginał? ;) I na jakiej platformie?

ocenił(a) grę na 9
darek12322

To zależy od sprzętu. Czytałem na necie na ten temat trochę i nie tylko ja mam te problemy. I tak, mam oryginał ze steam'a.

ocenił(a) grę na 9
born2run

Jestem tego samego zdania - od czasów HL i Painkillera nie spotkałem się ze strzelanką, która wciągnęłaby mnie pod względem fabularnym.

To dobrze, że ten gatunek idzie w tym kierunku i do masowej rozwałki dodaje historię, która potrafi zachęcić człowieka do przejścia całej gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones