Piła III (2006)

Saw III

plakat - Piła III (2006)

opisy filmu

(6)
  • Jigsaw, mistrz makabry i autor napawających przerażeniem, skomplikowanych gier, po raz kolejny wymyka się sprawiedliwości i znika. Podczas gdy miejscowi detektywi z trudem próbują go namierzyć, doktor Lynn Denlon (Bahar Soomekh) i Jeff (Angus Macfadyen) nie wiedzą jeszcze, że to właśnie oni stali się ostatnimi pionkami na krwawej szachownicy Jigsawa, wspomaganego przez swą nową uczennicą Amandę (Shawnee Smith).

  • Po nagłym zniknięciu Jigsawa, policja wszczyna intensywne poszukiwania, w celu złapania mordercy. Tymczasem, w opustoszałym domu budzi się doktor Lynn Denlon, która na miejscu odnajduje umierającego psychopatę. Pomocnik Jigsawa nakazuje jej utrzymać starca przy życiu do czasu, aż kolejna ofiara - Jeff, nie wykona swojego zadania. Doktor powoli zdaje sobie sprawę, że jest to początek niebezpiecznej gry.

  • Jigsaw jest na granicy życia i śmierci. Morderczą grą kieruje jego asystentka Amanda. Doktor Lynn Denlon zostaje porwana i przywieziona do starego opuszczonego magazynu, gdzie znajduje się umierający Pan Układanka. Zadaniem doktor Lynn jest utrzymanie psychopaty przy życiu do czasu, aż Jeff kolejna ofiara nie ukończy swojej części gry. Losy Lynn i Jeffa splotą się ze sobą w najmniej oczekiwanym momencie.

  • Policja wszczyna intensywne poszukiwania po nagłym zniknięciu mordercy - Jigsawa. W tym czasie ze szpitala zostaje porwana doktor Lynn Denlon i przewieziona do opuszczonego magazynu. Na miejscu znajduje umierającego Jigsawa. Jego asystentka, Amanda nakazuje jej utrzymać mordercę przy życiu, aż ich kolejna ofiara nie wykona swojego zadania.

  • Jigsaw, mistrz makabry i autor napawających przerażeniem, skomplikowanych gier, po raz kolejny wymyka się sprawiedliwości i znika. Podczas gdy miejscy detektywi z trudem próbują go namierzyć, doktor Lynn Denlon (Bahar Soomekh) i Jeff (Angus Macfadyen) nie wiedzą jeszcze, że to właśnie oni stali się ostatnimi pionkami na krwawej szachownicy Jigsawa, wspomaganego przez swą nową uczennicą Amandę (Shawnee Smith).

  • Doktor Lynn Denlon zostaje porwana, jak się później okazuje - przez Amandę, by ta uratowała umierającego Jigsawa. Zostaje wplątana w zabójczą grę. Jeżeli Jigsaw umrze, uruchomi się jej urządzanie na szyi i rozwali jej głowę. W tym samym czasie, mężczyzna Jeff także został wplątany w grę psychopatów. Bowiem znajduje się w korytarzu, prowadzącym do różnych pokoi. W oznaczonych przez Jigsawa pokojach znajdują się osoby, które w jakiś sposób przyczyniły się do śmierci jedynego synka Jeffa. Od niego będzie zależeć czy przeżyją. Jeżeli Jeff dotrze do końca gry i przeżyje, wtedy uratuje doktor Lynn, o ile ta utrzyma przy życiu Jigsawa.