Piła III (2006)

Saw III

plakat - Piła III (2006)

pressbook

O FILMIE

Najgłębsza psychologicznie i najbardziej poruszająca część kultowego horroru, w którym psychopatyczny zabójca zaskakuje wyrafinowanymi torturami nie zawsze niewinnych ludzi.
?Piła III? to, według zgodnej opinii krytyków, najbardziej wyrafinowana i najbardziej inteligentna część tej trylogii, a także największy sukces, jeśli chodzi o popularność wśród widzów. We wszystkich krajach film ten debiutował na I miejscu box office?u, a w USA w sam tylko weekend premierowy zarobił 34 mln USD, co jest najlepszym wynikiem spośród wszystkich trzech części. Jest to też wart dostrzeżenia fenomen, że kolejne części są coraz lepiej oceniane i coraz popularniejsze, podczas gdy reguła jest odwrotna.

Jigsaw, mistrz makabry i autor napawających przerażeniem, skomplikowanych gier, po raz kolejny wymyka się sprawiedliwości i znika.  Podczas gdy miejscy detektywi z trudem próbują go namierzyć, doktor Lynn Denlon (Bahar Soomekh) i Jeff (Angus Macfadyen) nie wiedzą jeszcze, że to właśnie oni stali się ostatnimi pionkami na krwawej szachownicy Jigsawa, wspomaganego przez swą nową uczennicą Amandę (Shawnee Smith).

Fani serii będą bardziej niż szczęśliwi z powodu wejścia na ekrany kin trzeciej części. Film szokuje już na samym początku i trzyma za gardło aż do końca.
About.com

Piła 3 jest nie tylko najlepszym filmem całej serii, ale również najlepszym horrorem roku!
Jam! Movies

Jigsaw jest najlepszym czarnym charakterem od czasu Freddy?ego Krugera.
Lytrules.com

O PRODUKCJI
OBSADA AKTORSKA
TWÓRCY FILMU