Odtwórz Zwiastun nr 3 (polski) 2:04
Film

2008 1 godz. 42 min.
7,0 239 125
ocen
7,0 10 1 239125
16 885
chce zobaczyć
4,4 5
ocen krytyków
{"rate":4.4,"count":5}
{"id":"200726","linkUrl":"/Hancock","alt":"Hancock","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/07/26/200726/7196254.2.jpg"}
Ray, specjalista od PR, w dowód wdzięczności za uratowanie życia przez Hancocka, postanawia odbudować jego reputację. 
{"userId":"898114","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/07/26/200726/116297.2.jpg","title":"Heros na kacu","link":"/reviews/recenzja-filmu-Hancock-7333","more":"Przeczytaj recenzje Filmwebu"}
Heros na kacu
Aby zrecenzować "Hancocka" jednym zdaniem, wystarczy powiedzieć, że ten film miał potencjał, i to duży. Czas... ... czytaj więcej
Hancock
Zwiastun nr 3 (polski) 2:04
Hancock
Zwiastun nr 2 3:06
Hancock
Zwiastun nr 1 1:45
Hancock - Zwiastun Nr 3 (polski) Hancock - Zwiastun Nr 3 (polski)

Są na świecie bohaterowie... superbohaterowie... i jest Hancock (Will Smith). Duża władza wiąże się z dużą odpowiedzialnością i wszyscy o tym wiedzą... Wszyscy, z wyjątkiem Hancocka. Wiecznie podirytowany, skonfliktowany z otoczeniem, sarkastyczny i nierozumiany Hancock, może i ratuje życie wielu osób, dzięki swoim popisom, zawsze jednakSą na świecie bohaterowie... superbohaterowie... i jest Hancock (Will Smith). Duża władza wiąże się z dużą odpowiedzialnością i wszyscy o tym wiedzą... Wszyscy, z wyjątkiem Hancocka. Wiecznie podirytowany, skonfliktowany z otoczeniem, sarkastyczny i nierozumiany Hancock, może i ratuje życie wielu osób, dzięki swoim popisom, zawsze jednak pozostawia po sobie spore zniszczenia. Mieszkańcy Los Angeles mają tego dosyć – chociaż cieszą się, że mają swojego miejscowego bohatera, zastanawiają się jednak, co takiego zrobili, że zasłużyli właśnie na Hancocka. Mężczyzna zupełnie nie troszczy się o to, co myślą o nim inni – aż do dnia, w którym ratuje życie szefa ds. PR Raya Embreya (Jason Bateman). Wtedy właśnie zgryźliwy superbohater zaczyna zdawać sobie sprawę, że może posiada jednak tę drugą, wrażliwą stronę osobowości. Stawienie temu czoła może być największym wyzwaniem Hancocka. Żona Raya, Mary (Charlize Theron), twierdzi bowiem, że jest on nieuleczalnym przypadkiem.

boxoffice
$624 386 746 na świecie
$227 946 274 w USA
$396 440 472 poza USA
budżet
$150 000 000
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Columbia Pictures (przedstawia) / Blue Light / Forward Pass / Więcej...
inne tytuły
Hidden from Earth Filipiny
Tonight, He Comes (tytuł roboczy) USA
John Hancock (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Przed zatrudnieniem Petera Berga z reżyserowania filmu zrezygnowali z powodu "różnic artystycznych" Jonathan Mostow i Gabriele Muccino. Na to stanowisko brani pod uwagę byli również Michael Mann i Tony Scott.
George Clooney, Ben Affleck, Matt Damon i Leonardo DiCaprio byli brani pod uwagę do zagrania roli Johna Hancocka.
Aishwarya Rai Bachchan odrzuciła rolę Mary Embrey z powodu konfliktu harmonogramu.
Motywem przewodnim "Hancocka" jest przełamanie stereotypu typowego superbohatera. Od początku akcja dosłownie rusza z kopyta, bowiem obserwujemy policyjną obławę na ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 95%
"Hancock" był typowany na wielki hit tych wakacji. Trudno się temu dziwić. W roli głównej megagwiazda, uwielbiany przez widzów Will Smith oraz bardzo zachęcające ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 75%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Marvel

  janiu14 ocenił(a) film na

  Nie sadzicie ze Hancock bylby swietnym bohaterem w universum Marvela ?

 • Miała być przygodówka w stylu scion fiction, może komedia..

  cumartesi

  ... a wyszedł im kiepski romans. Moim zdaniem film byłby lepszy bez Charlize Theron - nie chodzi o nią samą, ale o postać. Mogli ją wyciąć ze scenariusza.

 • ludzie to niewdzięczny gatunek

  clavier ocenił(a) film na

  szczególnym przypadkiem są marudy na filmwebie, ściągający film za darmochę z netu i wytykający masy "błędów" ;) Oryginalny pomysł i zgrabne wykonanie.

 • Początek jest obiecujący.

  feuerbach ocenił(a) film na

  Odrzucenie bohatera przez tłum przywodzi na myśl "W samo południe" (zachowując wszelkie proporcje). Potem już tylko sieka i to kiepsko wykonana. Strata czasu.

 • wooow

  neela96 ocenił(a) film na 10 

  zauroczył mnie ten film ;) niby taka kolejna baja ale duet Will-Charlize jest cudowny i chętnie zobacyzlabym kontynuacje.. świetny :)

  1
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.