Film

Pay It Forward

2000 2 godz. 4 min.
7,6 170 006
ocen społeczności
7,6 10 1 170006
61 122
chce zobaczyć
5,2 5
ocen krytyków
{"rate":5.2,"count":5}
Chłopiec, który w ramach zadania domowego musiał pomóc trzem osobom, uruchamia łańcuszek szczęścia. Niespodziewanie plan wymyka się spod kontroli.
Adam Pawłowski

Piramida

Takiego Las Vegas jeszcze nie widzieliście. Niskie parterowe domki, charakterystyczne dla osiedli niezbyt zamożnych Amerykanów, prowizoryczne... ... czytaj więcej
Podaj dalej
Zwiastun nr 1
Podaj dalej - Zwiastun Nr 1 Podaj dalej - Zwiastun Nr 1

Podczas pierwszego dnia w szkole nowy nauczyciel geografii (Kevin Spacey) rzuca pomysł, by uczniowie zastanowili się, w jaki sposób można zmienić świat. Mały Trevor (Haley Joel Osment) bierze sobie to do serca. Wymyśla sposób pomagania ludziom w potrzebie o nazwie "podaj dalej". Zaprasza bezdomnego (James Caviezel) do domu na obiad, swataPodczas pierwszego dnia w szkole nowy nauczyciel geografii (Kevin Spacey) rzuca pomysł, by uczniowie zastanowili się, w jaki sposób można zmienić świat. Mały Trevor (Haley Joel Osment) bierze sobie to do serca. Wymyśla sposób pomagania ludziom w potrzebie o nazwie "podaj dalej". Zaprasza bezdomnego (James Caviezel) do domu na obiad, swata matkę-pijaczkę (Helen Hunt) ze swoim nieszczęśliwym i samotnym nauczycielem. O "podaj dalej" pewnego dnia dowiaduje się wścibski dziennikarz (Jay Mohr). Odtąd próbuje dotrzeć do pomysłodawcy. Czy "łańcuszek szczęścia" sprawi, że świat będzie lepszy?

boxoffice
$33 519 628 w USA
$22 187 783 poza USA
budżet
$40 000 000
dystrybucja
Warner Bros.
studio
Warner Bros. (przedstawia) / Bel Air Entertainment (współudział) / Tapestry Films
inne tytuły
Kiedy Arlene wypluwa wódkę do zlewu, przez okno prześwieca światło dzienne, pomimo że akcja tej sceny rozgrywa się w nocy.
Kiedy pan Simonet przybywa do domu Trevora, chłopiec upuszcza ołówek, który spada koło jego stopy. W następnym ujęciu go nie ma.
Ten sam facet wychodzi dwa razy z kasyna, kiedy Eugene umawia się tam z Arlene.
Taki idealny świat
Mary_Kate ocenił(a) film  na  10 
Po pierwsze - ma to być coś, co naprawdę komuś pomoże. Po drugie - coś, czego ktoś nie może zrobić sam. Po trzecie - zrobię coś dla kogoś, kto zrobi coś dla kolejnych ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 80%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.