PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505181}

Łono

Womb
6,5 8 884
oceny
6,5 10 1 8884
5,7 9
ocen krytyków
Łono
powrót do forum filmu Łono

Domek jest na plaży, kibelek jest, wanna z bieżącą wodą jest (przecież Thomas nie kąpie się w
deszczówce ani wodzie morskiej), skąd więc ta woda? Z wodociągów? A prąd skąd, skoro słupów
nigdzie nie widać? Puścili kabel pod piaskiem? A to wszystko z kibelka to gdzie? Do morza pewnie i
tam sobie pływa? Ale ruły nie widać. O internet nie pytam bo pewnie z pleja albo jakiegoś innego
orendża.

ocenił(a) film na 7
mar_cinek2

Hehe o tym nie pomyślałam, a to faktycznie zastanawiające. Będę wdzięczna jeśli ktoś rozwikła zagadkę ;)
Mnie też ciekawi ten dinozaurek- to klon czy zabawka? Zapewne klon, ale w takim razie czemu chłopcy zakopują go żywcem? Jeśli Thomas miałby uraz do nich przez zepsute urodziny to od razu by go nie chciał, a on się przecież ucieszył. I co później przynosi mu matka do pokoju? To ten sam? Taki raczej skamieniały, więc zabawka czy prawdziwy? W ogóle nie zrozumiałam znaczenia tych scen. O co tu chodzi? Nie da mi to spokoju :)

ocenił(a) film na 9
m_a_c_88

to zabawka. i matka przynosi do pokoju tego samego, którego Tommy zakopał.

ocenił(a) film na 7
m_a_c_88

Po oczach widać, że to zabawka... A żeby całkiem rozwiać Twój dylemat, przeczytaj sobie opis na tej aukcji:
http://allegro.pl/dinozaur-interaktywny-roboraptor-wowwee-i4641983496.html

mar_cinek2

A ja mam inne pytanie .. jaki tam jest czas akcji?

kavanagh

Czas akcji?
Minuta, może dwie. Tam nie ma żadnej akcji.

doborowy

Chodziło o rok .. 2 tysięczny który tak około?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones