PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734}

Łowca androidów

Blade Runner
7,7 210 926
ocen
7,7 10 1 210926
8,7 47
ocen krytyków
Łowca androidów
powrót do forum filmu Łowca androidów

Nie żebym trollował, ale sam Aleksander Jackiewicz powiedział o tym filmie, że jest świadomym, konsekwentnym kiczem, ja się mogę co najwyżej pod tym podpisać obiema rękami i nogami :P. Najśmieszniejsze jest jak niektórzy tutaj chcą udawać mądrych ludzi o wyrafinowanym guście i zachwalają scenografię, a ona właśnie jest w tym filmie celowo tandetna :P.

użytkownik usunięty
Khaosth

jeden wlasnie to czyni powyzej. Bede protestowal przeciwko prostakom jak ty ktorzy sa zaslepieni i umieja jedynie obrazac kazde inne opinie i wytepie cie, bo jestes robakiem zwyklym, musze dawac dobry przyklad i walczyc o prawa do opinii jako znawcy kina przeciwko ciemniakom jak ty. Pogodz sie z tym, pokonalem cie.

ocenił(a) film na 9

Ja w twoim kierunku żadnych obelg nie posłałem, więc nie rozumiem twojego oburzenia. Rozmawianie z samym sobą nie jest przecież niczym nagannym ... często jednak podlega leczeniu. :)

użytkownik usunięty
Khaosth

kierowales nieraz wiec podchodzisz pod kare, niestety.

użytkownik usunięty

spamujesz tu non stop, a to forma obelg, ktorych tolerowac nie moge, ludzie winni wiedziec ze to usypiacz i nalezy ich ostrzec.

widze, że tutaj również prezentujesz swój żenująco niski poziom.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

odezwał sie ten co nie śmieci. Powtarzam. Grzeniej chłopczyku rozmawiasz ze starszym od siebie. Mamusia na kaszkę woła wię idź juz

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

ja w przeciwieństwie do ciebie kompleksów nie mam. to , że mnie nazwałes trollem i dzieckiem neo, świadczy nie tylko o tym , że nie masz szacunku, także o tym , że nie masz pojecia co te słowa znaczą i zę trolle czy dzieci neo nazywają tak innych. Nie znasz tych pojęć podobnie jak wielu innych, a podpiąć to się można co najwyżej nielegalnie do sieci matole.

ocenił(a) film na 9

zacytuj i podlinkuj, please

użytkownik usunięty
Khaosth

przepros mnie, dog, a pomysle.

ocenił(a) film na 9

Nie znalazłem ku temu powodu, a nawet i przyczyny twoich żadań.

użytkownik usunięty
Khaosth

wiec milczec!

ocenił(a) film na 9

Wyłącznie jeżeli się do mnie w tym milczeniu przyłączysz.

użytkownik usunięty
Khaosth

nie spamuj!

użytkownik usunięty
mortadeko_supreme

kicz i to naciagany fabularnie, ze slaba muzyka i aktorstwem dretwym.

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
mortadeko_supreme

zgodze sie, piekna recenzja.

nie używaj tego słowa jak nie znasz jego znaczenia

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
mortadeko_supreme

Nie sądzę żeby reżyser miał ambicje stworzenia celowo tandetnej scenografii, nie ten gatunek. Rozumiem że współczesnemu widzowi może brakować obecności pikseli, moim zdaniem ówczesne FX w tym filmie jest mocno aktualne do tek pory.
Rozwaliłeś mnie tytułem topicu i pierwszym zdaniem, takiego przykładu określeń sprzecznych nie widziałem od czasu wczorajszych wiadomości w TV ;)

użytkownik usunięty
Deafdroid

Nie wydaje mi się, aby autorowi chodziło o samą jakość efektów. Tu chodzi o to, jakie efekty pokazano.
Trudno nazwać filmy "Odyseja Kosmiczna", czy "Obcy" tandetnymi(choć w jednym, jak i w drugim, był moment, kiedy mieliśmy do czynienia z animacjami Windows Media Player :-D ), a trudno nazwać scenografie tych filmów tandetnymi. Natomiast, pozornie, "Łowca" jest tandetny pod tym względem.

użytkownik usunięty
mortadeko_supreme

Sje widać pomilył sje.
Nazwanie scenografii w "Łowcy" tandetną jest takim samym problemem(podkreślam - problemem, nie błędem), jak nazwanie książek Tolkiena naiwnymi. Niby myśl ma sens, ale jest źle wyrażona.
Scenografia jest kiczowata, ale...nie jest. Powtórzę to, co w ostatnim czasie powtarzam na okrągło(polubiłem tę radę) - myślmy paradoksami.

użytkownik usunięty

Powiem jasno i prosto: nie obchodzi mnie co mówi Jackiewicz, Blade Runner po prostu nie używał efektów specjalnych ale makiet. Prawdziwym kiczem są dzisiejsze filmy: Zejście, Legion, nowy Dom Woskowych Ciał, Wielkie kino i tego typu ścierwa. Nie dajcie się oszukać.

użytkownik usunięty

Ej no...nie musisz odwoływać się do najgorszych tandet, żeby wykazać, że "Blade Runner" nie jest najtandetniejszy. :-) Myślę, że nawet Jackiewicz nie uciekałby się do takich tytułów, mówiąc o "Łowcy" w ogóle.

ocenił(a) film na 9

Popieram. Powinieneś odwołać się do jak najlepszych tandet.

użytkownik usunięty
goodfiles26

Właśnie...

ocenił(a) film na 10
mortadeko_supreme

Dobrze że sam Tomasz Jacyków tego nie POwiedział...

mortadeko_supreme

Może Ci się z "Piątym elementem" pomyliło? Tam mamy świadomy kicz przez duże K, a scenografia Blade Runnera w klimacie noir jest bardzo dobra i na pewno tandetą bym jej nie nazwał. Nawet podpieranie się autorytetem Jackiewicza nie zmieni mojego zdania. ;)

mortadeko_supreme

A któz to jest Aleksander Jackiewicz? Kolejny polski nawiedzony pajac?

użytkownik usunięty
mortadeko_supreme

Aleksander Jackiewicz stwierdził widocznie, że ten film to kicz. I co to oznacza? Że scenografia jest do dupy? Nie, kicz to też sztuka filmowa, którą najwidoczniej mylisz z tandetą - bo tandeta oznacza 'scenografia do dupy'. Widać, że szukasz jakiegokolwiek punktu poparcia dla swojej opinii aby cię tu niektórzy od razu nie zjedli ;)

ocenił(a) film na 10

Nie karm trolla, który nie zna znaczeń słów potocznie używanych ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones