PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486460}

Łowcy huraganów

Storm Seekers
3,2 201
ocen
3,2 10 1 201
3,0 2
oceny krytyków

Łowcy huraganów
powrót do forum filmu Łowcy huraganów

syf, kiła i mogiła 

ocenił(a) film na 3

zaczalem ogladac na TVP bo akurat jadlem obiad i nie bylo nic innego, od razu zauwazylem, ze to jakas tania telewizyjna kicha, ale temat ciekawy, wiec pomyslalem ze moze przymkne oko i dam sie wciagnac w wir akcji
teraz tego zaluje, bo im dalej tym gorzej i kiczowaciej (jesli jest takie slowo), napiecie zamiast rosnac to spada, a koncowka to juz kompletna porazka z gatunku "co? i to wszystko? to juz koniec? to na to czekalem caly film? oddawac moje poltorej godziny!"

ocenił(a) film na 1
uncut

Jedno wielkie nieporozumienie, aż żal mi tego czasu który straciłam na ten "film". Zgadzam się z tobą w 100%. Nie oglądajcie tej SZMIRY! To są tortury, w tym czymś nie ma ani jednej fajnej, pozytywnej rzeczy. Totalnie dno...

ocenił(a) film na 1
uncut

to i tak wysoka notę dałeś :D Dla mnie ten film to dno i 7 metrów mułu. Po minucie wiedziałam, że wejdę na filmweb sprawdzić ocenę, by upewnić się, że to nie jest mój kiepski gust, tylko to jest bardzo kiepski film :P

ocenił(a) film na 3
uncut

Film porażka, co tu dużo mówić.

ocenił(a) film na 1
uncut

TRAGEDIA... Dawno nie widziałam gorszej żenady. Myślałam, że jeszcze jedna scena z umierającymi rodzicami i kwiatkiem i padnę.
Daryl Hannah tragiczna, koszmar, straszny kicz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones