PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8673}

Ściana

Pink Floyd: The Wall
39 520
chce zobaczyć
7,9 17
ocen krytyków
Ściana
powrót do forum filmu Ściana

Rok temu nie miałem ulubionego zespołu, moje gatunki muzyczne rozciągały się od dziadowskiego techno, przez pop, po metal kończąc. Już wtedy miałem niechęć do Pink Floyda; nudził mnie. W końcu na filmwebie zobaczyłem, że ściana jest w czołówce filmów. Powiedziałem sobie ,,Obejrze ,,to coś" i do tego nie wróce", ale jednak po obejrzeniu tego dzieła coś mi przyszło do głowy ,,Kuba, jak mogłeś ten zespół pomijać szerokim łukiem, jest fantastyczny!!! Od tego czasu ich muzyka do mnie przemówiła. Do dziś jestsem fanem Pink Floydów, albumu The Wall słucham na okrągło, staram się również zarazić tym kolegów.

W sumie to tylko kolejna cegiełka w murze

ocenił(a) film na 10
RAMMSTEINRULEZ

:))) obejrzyj też "Live At Pompei". Fragmenty są tu: http://video.google.com/videoplay?docid=2157824805736114591. Ale uwaga, to bardzo wczesne dokonania zespołu...
Pokątnie zdobyłem to nagranie w całości, łącznie ze zdjęciami ze studia w trakcie nagrywania "Dark Side Of The Moon". Ponieważ nie jest to dostępne w sprzedaży (o ile wiem), udostępnię jakoś, jeśli znajdą się chętni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones