PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540915}

Ścigana

Haywire
4,8 13 649
ocen
4,8 10 1 13649
5,3 12
ocen krytyków
Ścigana
powrót do forum filmu Ścigana

Szczerze powiedziawszy nie wiem od czego zacząć. Na początku jako taka fabuła, w której się można połapać. Potem nastaje wieli zamęt w którym wystarczy jedna sekunda nieuwagi ze strony widza i nic się nie rozumie. Niestety kiedy człowiek pogubi się na samym początku ta "niewiedza" ciągnie się przez całą projekcję. Odnosiłam wrażenie, że sztuki walki były sztuczne, chodzi mi o ich początki. Potem jakoś się to rozkręcało. Jak już wspomniałam zagmatwana fabuła. Moim zdaniem ten film koło "Ocean's Eleven" nawet nie leżał, ponieważ w wymienionym przed chwilą przeze mnie filmie fabuła była na tyle prosta, że widz nawet gdyby oglądał go od środka połapał by się o co w nim chodzi. Niestety "Ścigana" do takich filmów nie należy. Także, męczyły mnie długie i monotonne sceny biegania. Powinny być krótsze. Ubolewam na zakończeniem, ponieważ nic się z niego nie dowiedziałam. Może reżyser chciał by widz indywidualnie dopowiedział sobie koniec seansu. Mimo to sądzę , że powinien mieć jakieś sensowne zakończenie. Jedynie co mi się w tym filmie podobało to muzyka. Gra aktorów też nie należała do najgorszych choć zastanawiam się jakim cudem tak dobrzy aktorzy (Ewan McGregor, Michael Douglas, Bill Paxton) zagrali w tak kiepskiej ekranizacji. Podsumowując krótka, bezsensowna, zagmatwana fabuła, dobra muzyka, sceny walki czasem sztuczne, lekko śmieszne, niektóre sceny w ogóle nie potrzebne. Powiem tak, gdyby nie grał w "Ściganej" Ewan McGregor nawet na nią bym nie popatrzyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones