PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015377}
3,6 230
ocen
3,6 10 1 230
Ślicznotka
powrót do forum filmu Ślicznotka

Wydawałoby się, że są w filmie granice poniżej których upaść nie można.. właśnie.. wydawałoby się... kiedyś przykładem dna było Ciacho Vegi, Futro z misia Milowicza czy wytwory Mariusza Pujszo z ostatnim Arcydziełem na czele. Jednak niejaka Ślicznotka sięga poniżej dna i wodorostów wyznaczonych przez "chlubnych" poprzedników. Trudno w ogóle to coś nazwać filmem, bo to raczej zlepek skrajnie debilnego product placement, tak nachalnego, że nikt nawet nie próbuje go wkomponować w scenografię czy fabułę. Ludzie (bo aktorów tu jak na lekarstwo) są jedynie tłem do pokazywania promowanych produktów, aplikacji czy miejsc,l które poświęciły swoje budżety na produkcję tego absurdu. Nie jestem w stanie zrozumieć kto i za jaką stawkę namówił Joannę Kurowskę do gry z niejaką "Królową życia" czy Pazury do fimowania tego shitu swoim nazwiskiem. Dziwił mnie także udział znanych kabareciarzy, ale jak śpiewał Kazik.. Wszyscy artyści... Piotr Zelt już dawno nie może aspirować do bycia aktorem więc można go tu traktować jak podrzędnego celebrytę. Tu wszystko jest nieudane. Fabuła - bo jej nie ma. Muzyka - bo jest tylko ta która nie przeszkadza. Montaż i kadrowanie - dramat. Nie wiem jakim cudem i za jakie grzechy wytrzymałem pełne 2 godziny.. ale do końca miałem nadzieję. że w tym shicie musi być jakiś promień nadziei. Nie łudźcie się. Nie ma. Ostrzegam - nie zmarnujcie 2 godzin tak głupio jak ja.

ocenił(a) film na 1
Batman_7

W pełni się zgadzam a jeżeli chodzi o aktorów to najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to że Pazura i Chotecka (która dołączyła do obsady w części drugiej) co rusz podkreślają swoją wiarę w Boga a ostatnio wzięli nawet udział w kampanii katolickiej aplikacji mobilnej. Nie przeszkodziło im to jednak wystąpi w jednym filmie z ludzką szmatą Dagmarą K. która swoje podwładne w burdelu karała gwałtami. Już za samo promowanie takiego śmiecia należy się 1

ocenił(a) film na 1
BMovieManiac

Sam pomysł na łączenie aktorów z tzw. celebrytami powinien być karany banem na działanie w branży przez 5 lat. A za promocję celebrytów budujących swój "fejm" na przestępczej działalności znacznie więcej. Mam tylko nadzieję, że jeden z drugim producent tak się poślizgnie na takich projektach, że kiedy dołożą z własnej kieszeni do tematu to się nauczą, żeby zarabiać w inny sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones