PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340439}
5,9 3 505
ocen
5,9 10 1 3505
Śmierć na żywo
powrót do forum filmu Śmierć na żywo

!! :o !!

ocenił(a) film na 7

Ten film straszliwie mnie przeraził!!! Jeszcze żaden film mnie tak nie przestraszył, nawet horrory! Nie wiem, dlaczego....

ocenił(a) film na 6
mefik2

Cóż ja się strasznie denerwowałam na tym filmie, w sumie miałam skrajne emocje - może to przez role Evy Mendes, która była zagrana świetnie. Ale chodzi mi o to, że byłam przerażona tym iż można bogacić sie na ludzkiej śmierci i robić to w sposób oczywisty.
Tak naprawde nie wiem jak mam ocenić ten film - temat świetny ale realizacja pozostawia niestety wiele do życzenia...

ocenił(a) film na 7
crash_ann

Fakt. Ja też się strasznie denerwowałam. W ostatniej części filmu, jak zaczął się już ów show - ogromne napięcie, jakby to rzeczywiście się działo. Zastanawiałam się, czy na prawdę ktoś umrze, czy może zdarzy się coś innego. A ostatnia scena - totalne zaskoczenie.
Duże emocje, rzeczywiście większe niż na niejednym horrorze ^^ Może dlatego, że taka historia bliższa jest normalnemu życiu niż pokręcone wymysły z horrorów.

ocenił(a) film na 6
Miyu67

może dlatego przeraża, że niestety ludzie dla pieniędzy są w stanie zrobić naprawdę wiele rzeczy, nawet ryzykując własne życie, no i zawsze znajdzie się ktoś , kto na tym będzie chciał zarobić.. niestety..

mefik2

Czułem napięcie jak pociągali za spust mimo, że byłem prawie pewny, że zginie przedostatnia osoba. Mimo, że babka była suką to żal, że tak skończyła. Mnie przeraża radość z wygranej tych ludzi i ekscytacje publiczności, zero szacunku. Połowa filmu nudnawa dlatego 6.

stmen

Miałem na myśli szacunek dla pechowca. Nie mógłbym się tak cieszyć z wygranej wiedząc, że przed chwilą koleś zginął.

ocenił(a) film na 5
stmen

ja byłam w szoku widząc jak umiera ten koleś a zaraz po tym wielka radość z stony publiczności, prowadzących program oraz uczestników...
było widać smutek jego dziewczyny...nikt chyba nie zwrócił uwagi na to że on nie żyje xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones