PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340439}
5,9 3 505
ocen
5,9 10 1 3505
Śmierć na żywo
powrót do forum filmu Śmierć na żywo

Tak na prawdę to w tym filmie ciekawy był tylko sam realizowany program, którego istnienie i tak wzbudza wiele pytań, chociażby:
- Co by się stało gdyby wszystkie czeki zostały już wręczone, a został jeszcze jeden zawodnik? Wtedy nie będzie to już śmierć z zaskoczenia tylko świadome samobójstwo, którego nikt by nie popełnił, szczególnie, jeśli dana osoba wie, że zginie.
- Co by się stało gdyby od razu pierwsza osoba, która pociąga za spust zginęła? Co z resztą czasu antenowego?

Poza tym "Live!" był mocno przewidywalny jeśli chodzi o śmierć Katy.
Jestem raczej na nie...

pachomir

1.Uciekłbym na miejscu tej osoby. ;D
2. Po prostu mieli pecha....

ocenił(a) film na 10
pachomir

Taa .. byłem pewny , że zginie przedostatnia osoba ...
Ale zobacz inaczej ! ;)
Odrazu jest powiedziane , że zginie jedna osoba .
A gdzie masz na filmie pokazane dokładanie amunicji ?
Może nie zauważyłem ;) .
Jeśli by było dokładanie to wiadomo , że ostatnia osoba musiała by zginąć bo ...
Wejść jest 6 i graczy jest 6 , więc wiadomo że ostatni zawodnik miał by 0-zerową szanse na przeżycie .
Więc ja na miejscu tego ostatniego Pana bym się zbytnio nie martwił .. Po co miał bym popełniać samobójstwo ?
Po prostu bym wyszedł .
Do Dewan-a
Widać po pisowni , że młody jesteś ... ale mam nadzieję , ze inteligentny ...
Powiedz mi ..
Po co miał by uciekać ?
Kto by zmusił go do popełnienia samobójstwa ?
Ja bym spokojnie wyszedł , bo kasy i tak bym nie dostał .. dlaczego ? bo pech chciał , że byłem wylosowany ostatni ! .
Śmierć Katy nie przewidziałem ;) .
Pozdrawiam .

ocenił(a) film na 4
ADRIANSON

Moje pierwsze pytanie było czysto-retoryczne bo odpowiedź na nie jest po prostu logiczna. Osoba, która zostałaby jako ostatnia musiałaby albo zostać wypuszczona żywą, albo po prostu zastrzelona bo nikt z pełna umysłu nie strzeliłby sobie w głowę "za darmo" ;) Lecz z drugiej strony sama istota tego "teleturnieju" musiałaby koniecznie kogoś takiego wiązać umową o życie i ten właśnie fakt obala film już gdzieś w środku jego trwania, bo po co robić teleturniej, w którym tak na prawdę nikt nie przegrywa (oczywiście jeśli jedyna kula zostaje dla ostatniego przeciwnika)?
P.S.: Odpowiedź Dewan'a jest dziecinna, a nie pismo; ale mógł to być po prostu żart. To twoja pisownia wzbudza wiele podejrzeń ADRIANSON;) z drugiej strony, nie tylko pisownia i interpunkcja - trudno w ogóle zrozumieć co napisałeś.

ocenił(a) film na 10
pachomir

Pachomir , co jest według Ciebie niezrozumiałe ? .

Poruszyłem kwestię dokładania amunicji .....
Zauważ , na filmie nigdzie nie widać dokładania amunicji !
Więc dlaczego z góry jest powiedziane , że zginie jedna osoba ? .
Następnie poruszyłem drugą kwestię , że nikt by nikogo do samobójstwa nie mógł zmusić .
Zgadzam się z cała twoją wypowiedzią pachomir ;)
I tą wcześniejszą , i tą skierowaną do mojej osoby .
Masz rację , piszę zbyt chaotycznie i ciężko czasem jest mnie zrozumieć .
Pozdrawiam Cię serdecznie .

ocenił(a) film na 4
ADRIANSON

Ale o jakie dokładanie amunicji ci chodzi? Przecież na tym polega gra w Rosyjską Ruletkę, że w kolbie jest jeden nabój i tak samo jest w przypadku tego teleturnieju.

ocenił(a) film na 10
pachomir

Istnieją różne odmiany rosyjskiej ruletki .
W jednej używa się 1 naboju , a w drugiej
po każdej rundzie dokłada się 1 nabój .

Więc po pierwsze ...
Jeśli nie ma dokładania amunicji ... to znaczy , że gra toczy się przy jednym naboju .
Więc jeśli poprzednie osoby grające , dostały czeki .. to jaki jest sens w tym , że jedna musi umrzeć ?
Każdy ma takie same szanse a mianowicie 16,7% z tego co wyczytałem .
Więc dlaczego jedna osoba musi umrzeć ? Jeśli wszystkim się uda , to wszyscy czeki będą musieli oddać i zrobić
następną rundę ? .
Bezsensu .
Więc doszedłem do takiego wniosku .
Że gra była toczona na zasadach dokładania , i dlatego jedna osoba musiała ginąć
ponieważ kolba ma 6 slotów i jest 6 graczy .. Więc ostatnia osoba musi zginąć .
Więc powiedzcie mi , dlaczego jedna osoba musi umrzeć? ! .

ocenił(a) film na 8
ADRIANSON

Nie zabieraj avatara ... ;)
Z tego co wiem , to istnieje jedna odmiana ruskiej ruletki .
Jeden nabój zmienia środek ciężkości bębenka ...
Więc jak można to robić z wieloma nabojami ? .

ocenił(a) film na 5
ADRIANSON

człowieku ale ty smecisz.To rosyjska ruletka,jest jeden naboj.Czego ty sie doszukujesz?
Proponuje zobaczyc jeszcze raz film a nie filozofowac

pozdRo

ADRIANSON

Nawet , jakby w kolbie było więcej naboi, to śmierć pierwszej osoby spowoduję, że reszta która nie otrzymała nagrody, otrzyma ją. Uczestnicy są przekonani, że w kolbie jest jeden nabój, czyli automatycznie gra zostaje zakończona i nie będzie śmierci następnej osoby.

ADRIANSON

Wyobraziłem sobie jak cała ekipa goni mnie, i zmusza do popełnienia samobójstwa. Zapewne śmierć na oczach milionów ludzi była w planach, więc widzowie nie byliby zadowolenie widząc osobę, która ucieka/wychodzi ze studia.

ocenił(a) film na 5
Dewan

Ale wy komplikujecie prosta sprawe.Jeden cymbał gada to wiekszej ilosci naboi a wiadomo ze jest jeden a drugi o zastrzeleniu ostatniego.Byłby koniec programu,czy tak trudno zrozumiec?

ocenił(a) film na 5
pachomir

Proste odpowedzi i bez problemu mozna na nie odpowiedziec

1.Wiadomo ze przerwano by program.Jest taka mozliwosc wiec trudno zeby ostatnia osoba musiala pociagnac za spust
2.jak to w teleturniejach w naszej tv.Albo bylaby gadka albo upchali by reklamami

Dziwne i latwo do odpowiedzenia twoje pytania a film to zgadzam sie dopioero rozgrywka ciekawa 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones