PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340439}
5,9 3 505
ocen
5,9 10 1 3505
Śmierć na żywo
powrót do forum filmu Śmierć na żywo

....wyemitować taki program????!!!!
Film niezły,pomysł nowatorski,jedynie aktorstwo bardzo przeciętne.

użytkownik usunięty
Grigori

napewno tvn bo to nierzetelna stacja dla kretynów

prędzej polsat, bo to stacja, która lubi rozgrzebywanie brudów i tanią rozrywkę czerpiącą z najniższych wartości dowód - "moment prawdy"

ocenił(a) film na 10
pina_socka14

zapewne TRWAM :D________

ocenił(a) film na 7
exo_terra

tvn ( za krótki <br/> ............................. )

Grigori

Na pewno TVN - nie przejęliby się śmiercią człowieka, z kolei polsat wybiera zazwyczaj badziewne, najtańsze produkcje, taki program za dużo ich by kosztował, im nie zależy na widzu, im zależy na korzyściach, tvnowi też, ale polsatowi chyba bardziej, a tvn lubi takie 'rozrywki'.

Dziewczynka_bez_zapalek

być może tvn ale nie tobie oceniać czy przejęliby się śmiercią człowieka, rozumu nie masz?

Szmminka

Rozumem skromnym zostałam być może obdarzona. Przykro jednakże mi jednoznacznie orzec, iż ty zostałaś obdarzona jeszcze mniejszym... Żeby nie być złośliwą suką: ubóstwo naturalną rzeczą jest... Nie domyślaj się co miałam na myśli, a na przyszłość, młoda panno, najpierw sama zastanów się co piszesz i nie oceniaj cudzych wypowiedzi.

Grigori

Żadna Polska stacja ( i wątpię by jakakolwiek inna )by się tego nie podjęła,nie pisząc nawet o aspekcie moralnym było by to za duże ryzyko,po za tym nie ma szans by do czegoś takiego dopuszczona,wiadomo że wiele w tym filmie prawd na temat społeczeństwa w naszych czasach zostało zawarte jednak wiele jest za bardzo przerysowanych i nawet jeżeli ludziom zależało by tak bardzo na oglądalności to i tak zachowano by pozory,jednak jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości co do reakcji na taki program ludzi to niech spojrzy chociażby na komentarze na tym forum ,pełno jest tu ludzi którzy liczyli na film pełen rozrywki i tylko końcówka była dla nich ciekawa ,tacy ludzie pewnie oglądnęli by ten program z chęcią. żałosne

Grigori

TVN wyemitowało bardzo podobny program w 2005r ;)

Tylko że tam jedna osoba strzelała sobie w głowę... prawdziwą kulą

http://www.medialink.pl/artykul/20030,Rosyjska_ruletka_w_TVN,group3

lukasz2007

Dzięki za dobry link.

Też od razu pomyślałem, że to TVN mógłby w Polsce pokazać taką medialną rzeźnię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones