PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340439}
5,9 3 505
ocen
5,9 10 1 3505
Śmierć na żywo
powrót do forum filmu Śmierć na żywo

Jak już to Thriller, Dramat, ale nie komedia!!!

Ogólnie film przez godzinę nudny, wystarczy zobaczyć ostatnie 30 min.
Za końcówkę daję 5/10.

Komedia dlatego bo chodzi tu o gatunek literacki a nie rodzaj filmu.

ocenił(a) film na 10

Może faktycznie tylko ostatnie 0,5h trzyma w napieciu, ale za to jakie 0,5h. Nie można się było spodziewać kiedy wreszcie broń wypali i to było w tym filmie piękne. Ocena 6/10 wydaje mi się właściwa.

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się ;p
Przez godzinę film był tak nudny, że chciałam wyłączyć, gdyby nie to
ostatnie pół godziny film miałby u mnie 1/10 hah, ale właśnie dzięki temu
utrzymanemu w napięciu i naprawdę zaskakującemu zakończeniu daję 5/10 ;)

ocenił(a) film na 8

Pewnie że komedia. Bardzo podobał mi się zapowiedz uczestników gry
niesamowicie ironiczne przerysowanie i jednocześnie wymianie wszystkich
reality show.

użytkownik usunięty
msic

Zdecydowanie. Zresztą scena, w której koleś strzelił sobie w głowę i faktycznie się zabił była w swojej absurdalności wręcz... komiczna właśnie ; ).
No sory, człowiek się zabija, a tu multum ludzi z publiczności, ekipy i pozostałych uczestników zaczyna się cieszyć, skakać z radości, szczerzyć zęby w zwycięskim uśmiechu. Jedna tylko kobieta na widowni - jego dziewczyna - siedzi i płacze. Nikt jej nie przytuli, nie zacznie pocieszać, bo wszyscy się radują : D. Ponadto ciało znika w magicznych okolicznościach. W 'tubie' (nie pamiętam jak prowadzący nazywał ten korytarz, do którego mieli wchodzić, by strzelać) nie ma ani zwłok ani krwi, wręcz nikt już o zmarłym nie wspomina. Absurd absurd absurd. Ja rozumiem, że społeczeństwo goni za pieniądzem i ludzie potrafią zabijać nawet dla paru złotych, a co dopiero tylu milionów, ale tu wszystko było wręcz kpiąco przejaskrawione. I w tym, jak dla mnie, zawiera się specyficzny komizm tej produkcji ; ).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones