PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803486}

Śmierć na Nilu

Death on the Nile
5,9 33 166
ocen
5,9 10 1 33166
4,6 23
oceny krytyków
Śmierć na Nilu
powrót do forum filmu Śmierć na Nilu

Trudno mi tak naprawdę dać temu filmowi tak niską ocenę, ale jeśli mam zachęcić do tego filmu to musiałbym kłamać. Świetnie zrealizowany no bo to dzisiaj norma. Siada grafik komputerowy i ciach, piramidy Dolina Królów, Londyn z początku wieku? Czemu nie. Proza Christie już dzisiaj rzadko się sprawdza choć "Na noże" było wyjątkiem
"Śmierć na Nilu" to klasyk ale zawsze bardzo łatwo przewidywalny, czy to przy książce czy przy wersjach filmowych. Tu akcją ślimaczy się, brakuje napięcia, jakiejś grozy. Słaby średniak zaś K. Branagh w roli Poirota i jako reżyser zawodzi. Mnie frajdę sprawiała bardzo poprawna i wyraźna angielszczyzna nie tylko w ustach "Belga" ale i u innych bohaterów tego słynnego kryminału.

ryssiook

Proza Christie już dzisiaj rzadko się sprawdza choć "Na noże" było wyjątkiem" - A Ty to masz 13-ście lat. Proza Christie ma się świetnie, sprzedaż idzie w dalszym ciągu w sześciocyfrowych cyfrach. Ech...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones