Death on the Nile

10 293
chce zobaczyć
{"type":"film","id":803486,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Death+on+the+Nile-2022-803486/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Śmierć na Nilu
  • Tak jak kompletna klapa pt. "Morderstwo w Orient Expressie". A Branagh znowu przeszarżuje i zmasakruje rolę Poirota. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki...

• lena_777 Film zarobił 700 milionów dolarów przy budżecie 55 milionów a Ty piszesz o klapie? Zastanów się dwa razy zanim znowu coś klapniesz na forum publicznym.

• perun_6 "Morderstwo w ..." zarobiło 352 mln a nie 700 mln... Też się zastanów dwa razy zanim coś klapniesz na forum publicznym. Film swoje zarobił, ale jako ekranizacja był średnio udany i niczym się nie wyróżniał ponad przeciętność.

• lena_777 Dobrze powiedziane

• lena_777 "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki"
    Gdzie tu kontekst ?
    Czy na pewno rozumiesz znaczenie tych słów ?

• lena_777 Akurat Poirota to co jakiś czas odświeżają w ogóle Agathe Christie więc tu trafiłaś "kulą w płot " samych ekranizacji "Śmierci na Nilu " to osobiście kojarzę jeszcze dwie film z 1978 i z2004 a nie wykluczone że było coś więcej .

• lena_777 nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki to raz, a dwa- nie jestem fanką Morderstwa w Orient... więc dla mnie nie był ani gorszy ani lepszy od innych, dla mnie liczy się to, że Agatha jest nadal odświeżana (i cieszę się, że to będzie Śmierci na Nilu, jest to jedna z moich ulubionych książek z serii).
    Suchet wydaje się najlepszy do roli Poirot bo zagrał Poirota wielokrotnie, poza tym bardzo przypomina książkowego bohatera, a ponieważ Sucheta nie sklonujemy więc należy dac szanse innym i myślę, że dobrze, że kreacja Kennetha jest tak różna od Sucheta, ma szansę wykreować Poirota od nowa( tak jak zabieg z Craigiem i jego bondem tak różnym od poprzednich).