PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495595}

Śmierć z otchłani

Tod aus der Tiefe
4,4 956
ocen
4,4 10 1 956
Śmierć z otchłani
powrót do forum filmu Śmierć z otchłani

2/10

ocenił(a) film na 2

Boże, czemu w polskiej telewizji nie mogą puścić filmów np. Woodiego Allena? Tylko takie szmiry lecą.

ocenił(a) film na 8
lakeu

Hehe, nie znoszę Woody Allena :-)))))))))))))))

ocenił(a) film na 5
lakeu

A mi się nawet podobał ten wytwór niemiecko-austriackiej kinematografii. Naprawdę widziałem o wiele słabsze filmy i ten nie był taki najgorszy. Prawdą jest, że było w nim sporo głupot, choćby dziecko które przeżyło w podwodnych głębinach...ale tego można było się domyślić :) Aktorzy też nie powalili na kolana, no ale pomysł z tym potworkiem z głębin mnie zaciekawił i nawet trzymał troszkę w napięciu. Jak na produkcję telewizyjną całkiem nieźle.

PS. a co do filmów Allena to niedługo ma być jakiś weekend z filmami tego reżysera na Zone Europe albo TCM, jak będę wiedział coś więcej to postaram się napisać.

ocenił(a) film na 6
lakeu

Woody to dopiero szmiry kręci.

ocenił(a) film na 2
theart

Kto co lubi, ale dla mnie ten film jest porażką na całej linii. Drewniani aktorzy, kiepski scenariusz i fatalna realizacja.

ocenił(a) film na 5
lakeu

Początek filmu naprawdę przyzwoity, tematyka ok. Po pierwszej połowie mógłbym dać ocenę 6 albo nawet 7 ale końcówka była fatalna i po filmie byłem zniesmaczony. Niemcy poszli na łatwiznę i wcisnęli nam kit z bajeczką o happy endzie. Dlatego z trudem mogłem postawić naciąganą 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones