PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738153}

Śmierćgazm

Deathgasm
6,0 6 394
oceny
6,0 10 1 6394
3,8 4
oceny krytyków
Śmierćgazm
powrót do forum filmu Śmierćgazm

Nie ogarniam

ocenił(a) film na 6

Koleś startuje w szmacie Skinless to myślałem, że będzie dobrze...a potem wszędzie jakieś Trivium. No prośba.
Jak już się bawią w promowanie nowozelandzkiego metalu to gdzie jest Ulcerate? Hajsu pewnie nie starczyło w budżecie ;)

ocenił(a) film na 6
zenek_8

A kto powiedział że oni promują nowozelandzki metal? rzucili kilka plakatów znanych kapel i tyle. Ja wiem że dla niektórych to ciężkie do pojęcia że takie Trivium to też metal.

ocenił(a) film na 6
kecaj1603

W filmie sa kawałki kilku nowozelandzkich kapel. Beastwars m.in. i chyba ze 4-5 innych z NZ, nie chce mi się teraz sprawdzać, ale raczej mało znanych, więc chyba promują. Ulcerate promować chyba nie trzeba. ;)
Doczepiłem się do Trivium, bo mam alergię na takie twory, które prezentują wszystko czego w muzyce (nie tylko metalopodobnej) być nie powinno.

ocenił(a) film na 6
zenek_8

No cóż to nowozelandzka produkcja więc nie dziw że są i tam plakaty nowozelandzki kapel. Jakby film kręcili polacy to zapewne na ścianach byłby plakaty Vader, Decapitated czy Acid Drinkers albo TSA.
Nie jestem też pewien czy Ulcerate jest aż tak popularną kapelą mimo wszystko nie istnieją aż tak długo. A ich muzyka jakkolwiek dobra to wcale nie jest niczym nowym czego nie można byłby usłyszeć u innych zespołów
A co złego jest w Trivium? bo szczerze to nie wiem. O to zespół który powstał akurat w czasie wielkiego boomu na metalcore z czasem zmienił swoje brzmienie i nagrał kilka naprawdę dobrych albumów jak Shogun czy In Waves. Nie jest to może muzyka która zapisze się w historii ale to nadal dobra muzyka. To nie jest five finger death punch który od początku miał być tworem który będzie puszczany w mtv i radiu. Czy Korn który nagrywa to co akurat jest popularne. A to że Trivium stał się mainstremowy. No Slayer, Metallica, Iron Maiden też są mainstremowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones