film

Święta zawsze na słodko

Merry & Bright
2019
1h 24m
5,5 78
ocen
5,5 10 1 78
Kate Bracwell odziedziczyła po swojej babci rodzinną firmę „The Merry & Bright Candy Cane Kitchen”. To duża odpowiedzialność, ale dziewczyna jest gotowa podjąć wyzwanie... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Święta zawsze na słodko zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Kate Bracwell odziedziczyła po swojej babci rodzinną firmę „The Merry & Bright Candy Cane Kitchen”. To duża odpowiedzialność, ale dziewczyna jest gotowa podjąć wyzwanie bycia szefową i dumnie podążać drogą, jaką kroczyła jej babcia. Firma świetnie prosperuje, ale konieczne są zmiany, by nadążyć za duchem czasów. W firmie pojawia się więcKate Bracwell odziedziczyła po swojej babci rodzinną firmę „The Merry & Bright Candy Cane Kitchen”. To duża odpowiedzialność, ale dziewczyna jest gotowa podjąć wyzwanie bycia szefową i dumnie podążać drogą, jaką kroczyła jej babcia. Firma świetnie prosperuje, ale konieczne są zmiany, by nadążyć za duchem czasów. W firmie pojawia się więc przystojny Gabe Sumner, który ma pomóc, jednak współpraca miedzy nimi nie jest taka prosta. Kate i Gabe im dłużej ze sobą współpracują, tym bardziej zbliżają się do siebie. Kate nauczyła się kompromisów, Gabe na nowo uwierzył w magię Świąt Bożego Narodzenia, a co najważniejsze – oboje odkryli w sobie miłość do siebie.

studio
Cartel Pictures / The Cartel
tytuł oryg.
Merry & Bright
inne tytuły
Countdown to Christmas USA
więcej
Film powstał w Winnipeg (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Spoko, ale...

ocenił(a) film na 7

Uwielbiam filmy świąteczne z A. Walkerem, ale dlaczego dali mu tu do pary taką ciotkę?
Poza tym historyjka jak inne, ale miło się oglądało.

Tuż przed świętami dyrektor generalna firmy produkującej słodycze, Cate, poznaje Gabe'a. Przypuszcza, że ich spotkanie zainicjowała matka, która chciałaby, aby jej córka wreszcie znalazła partnera.
Polski tytuł: "Święta Zawsze Na Słodko".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones