PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12103}

Świat według Garpa

The World According to Garp
7,3 9 343
oceny
7,3 10 1 9343
6,6 5
ocen krytyków
Świat według Garpa
powrót do forum filmu Świat według Garpa

No więc tak

ocenił(a) film na 8

Drodzy Panowie i Panie, chyba nie bierzecie pod uwagę ponad czasowości tego filmu ,
problemów i spraw jakie poruszał już 1982 roku ! U nas też powstały w tych latach genialne
filmy ponadczasowe ,ale polskie kino to dla mnie osobny gatunek ( tak na marginesie i
poza tematem uważam ,że brakuje w Polsce takiego filmu.... pokazującego życie i problemy
Polskich studentów. Fakt był dzień świra, pokazujący nauczyciela, ale polskie imprezy,
akademik, gwałty w parkach , no aż sie prosi o dobry triller). W tym filmie pokazano, życie
człowieka , którego wychowywała bardzo silna osobowością matka feministka. Biorąc pod
uwagę rok produkcji, zdjęcia tego filmu, fabułe i problemy które dotykał w tamtych latach
,moja ocena 8 raczej była zaniżona w tym głosowaniu.

ocenił(a) film na 8
konrad80_2

SPOJLERY



To ja mam pytanie, bo ta część fabuły nie ma dla mnie żadnego wydźwięku, jakie znaczenie miała postac kobieca, ktora strzelała do Grapa? Jakieś fatum? I dlaczego Garp zginął tak samo jak jego matka?

użytkownik usunięty
dzebedisa

Koniecznie przeczytaj ksiazke !!!! :D jest fenomenalna , jedna z najlepszych jakie ever czytalem :D w ogole bardzo lubie ksiazki Irvinga

Filmu nie widzialem (a zaluje) ale co do pisarza to jesli nie czytalas zadnej jego ksiazki to goraco zachecam :D jakby co moge podpowiedzziec Ci inne jego tytuly ktore uwazam za dobre (gdyby oczywiscie SwG Ci sie spodobal) :P

To obejrzyj ??!!! POLECAM

A co to znaczy "ever"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones