PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110988}

Żelazne Anioły

Tian shi xing dong
7,3 952
oceny
7,3 10 1 952
Żelazne Anioły
powrót do forum filmu Żelazne Anioły

Pamiętam

ocenił(a) film na 4

że jako kilkuletnie dziecko bardzo lubiłem ten film, oglądałem zawsze u sąsiada na vhs i to było wtedy coś :) Niestety niektórych filmów z dzieciństwa nie warto oglądać jeśli nie chcecie zniszczyć tych pięknych wspomnień. Teraz jak się to ogląda to trochę kicha :P może jedynie muzyka trzyma fajny klimat ale reszta to pożal się Boże. Będąc obiektywnym nie mogę dać więcej niż 4/10 choć to może i tak za dużo ale z sentymentu niech będzie. Film mogę polecić jedynie fanom kina azjatyckiego i starych oklepanych bijatyk jakich w tamtych czasach było pełno. Pamiętam inną azjatycką serię "Błękitne Anioły" - z tym że nie odnalazłem takiego filmu na filmwebie, prawdopodobnie jest zapisany pod inny tytułem, jeśli ktoś wie o który film chodzi to niech napisze, dzięki ;)

ocenił(a) film na 9
lia_7

Błękitne Anioły / Reguły odwetu
http://www.filmweb.pl/film/Regu%C5%82y+odwetu-1986-104752

Ultra Force 1
http://www.filmweb.pl/film/Sha+shou+tian+shi-1989-158245

Ultra Force 2
http://www.filmweb.pl/film/Lie+mo+qun+ying-1989-137454

Tytuły są pomieszane, ale pewnie chodzi Ci o te filmy.
Te filmy z Moon Lee zostały wydane na VHS z lektorem.

ocenił(a) film na 4
Mani3k

Wielkie dzięki kolego!
Drugi link - poznaję tego łysego kolesia, to na pewno to.
Tylko teraz nie wiem którego najpierw szukać :P Reguły Odwetu to 1 część Błękitnych Aniołów? A UF 1 i UF 2 to kolejne czy jak to jest hehe? Bo tam w powiązanych w Reguły Odwetu są jeszcze inne filmy więc jeszcze większy mętlik w głowie mam.
Pamiętam, że koleżka miał dwie części na VHS Błękitnych Aniołów.
Jeszcze raz dzięki.

ocenił(a) film na 4
lia_7

Hehe a najlepsze że ten pierwszy film Reguły Odwetu ma w innych tytułach: Ultra Force, ten drugi który przesłałeś ma w innych tytułach Killer Angels ( ten film oglądałem na pewno pamiętam!) więc by się zgadzało, a ten trzecie ma w innych tytułach Ultra Force 2 i Killer Angels 2 hehehe :) to już nie wiem w jakiej kolejności mam oglądać.

ocenił(a) film na 9
lia_7

Wersje które posiadam, lektor czyta tytuły jako "Reguły odwetu" i "Ultra Force 1 i 2" może na innych polskich wersjach VHS czyta "Błękitne anioły" itp. :)
Posiadam wszystkie te filmy na DVD z lektorem lub napisami.
I mam jeszcze Żelazne Anioły 1 i 2 z lektorem lub napisami... że się pochwalę. :P

Małe sprostowanie w "Reguły odwetu" nie występuje Moon Lee, tylko Michelle Yeoh... jakoś mi się pomyliło. ;-)

ocenił(a) film na 10
Mani3k

czy nie chciał byś sprzedać tej kolekcji??

ocenił(a) film na 10
Mani3k

a ten film ma aż 6 części i jest pod tytułem "In the Line of Duty" to akurat posiadam tak samo jak "Żelazne Anioły" ale kopia nie jest ciekawa

ocenił(a) film na 7
lia_7

Ja zawsze te starsze filmy oceniam jak w tedy mnie się podobały a nie jak teraz :P
Teraz jak bym go obejrzał po raz pierwszy to by pewnie dostał faktycznie 3 :P ale wtedy był dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones