PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95748}

Żony ze Stepford

The Stepford Wives
6,2 39 473
oceny
6,2 10 1 39473
5,4 7
ocen krytyków
Żony ze Stepford
powrót do forum filmu Żony ze Stepford

Żona idealna?

ocenił(a) film na 8

To ma być stereotyp żony idealnej? Chyba idiotki.
Nie ma ideałów, w końcu jesteśmy tylko ludźmi. Posiadamy coś co zwykliśmy nazywać niedoskonałościami. Dlatego uważam, że z tymi "idealnymi" żonami to był niewypał. Mimo, że nie podobał mi się zbytnio pomysł kobiet-robotów to film jest dla mnie całkiem niezły.
Pokazuje, że samemu sobie w życiu nie poradzimy, potrzebujemy drugiej osoby. I, że kobiety są silne i potrafią sobie poradzić w każdej sytuacji.

ocenił(a) film na 4
The_Girl

Raczej nie żony idealnej, prędzej fantazji mężczyzn czy ich słabości, potrzeby dominacji. W końcu w samym filmie właśnie o to chodzi- o ludzkie słabości.

ocenił(a) film na 7
Lucid_D

To ma być stereotyp żony idiotki dla meza idioty:) Kobiety sa moze silniejsze oraz wrazliwsze (niby-sprzecznosc), ale potrzebuja mezczyzn, ktorzy przez mniejsza wrazliwosc latwiej podejmuja pewne decyzje.

ocenił(a) film na 3
The_Girl

zobacz Żony ze Stepford z 1975 roku. warto.

ocenił(a) film na 8
kwachowa

Co taka słaba ocena? Dałbym 10 gdyby nie słaby początek i koniec. Świetna obsada, dużo humoru i dość ciekawe zakończenie... Chociaż scena w sklepie przyprawiła mnie o dreszcze. Lubię taką zbiorową histerię. A starszą wersję na pewno zobaczę... Jeśli uda mi się ją zdobyć ;-)

ocenił(a) film na 3
Muuuuuu

Zbyt duże wrażenie zrobiła na mnie stara wersja , dlatego ten nowszy mnie drażni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones