PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33128}

Życie za życie

The Life of David Gale
7,8 108 542
oceny
7,8 10 1 108542
7,0 11
ocen krytyków
Życie za życie
powrót do forum filmu Życie za życie

Extra !!!

ocenił(a) film na 9

Film z początku mnie troszkę nudził ,ale po paru minutach - wciągał i wciągał dalej. Zakończenie tak bardzo nieprzewidywalne, sam pomysł na nakręcenie takiego filmu.Ja daję 9/10.

ocenił(a) film na 7
moram

oglądałem ten film już jakiś czas temu i z tego co pamiętam dość szybko zorientowałem się że jest to intryga grubymi nićmi szyta. Poza tym dość naiwne wydaje mi się dojście do prawdy przez dwójkę reporterów - mam tu na myśli inscenizowanie duszenia przez reporterkę a następnie nagły przebłysk za sprawą burzy mózgów i odkrycie prawdy eureka ! Nasuwa się jeszcze jedno pytanie : Skąd wpadli na pomysł że jest jeszcze jedna dłuższa, oryginalna wersja taśmy na której będzie akurat morderca ? Przeczucie ? Damska intuicja ? Oddaję te wszystkie pytania pod Twoją rozwagę, gdyż u mnie spowodowały one obniżenie oceny całego filmu do 7/10. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
dzazi

SPOJLERY.Nie jest tak do końca, jak mówisz. Kate doszła do prawdy, na zasadzie, że coś jej na filmie nie pasowało, potem olśniło ją gdy jej partner odruchowo rzucił ręcznik na podłogę. Dlaczego morderca okrutny zboczeniec, miał odruch jak dobra godpodyni domowa i wywrócił rękawiczki na drugą stronę po czym położył je z powrotem na meble? A co do drugiej kasety to o ile dobrze pamiętam to uznali, że Kowboj ma drugą kasetę, bo w końcu po wszytskim musi jakoś udowodnić, że Kevin został niewinnie stracony. Myślę że to dość logiczne poprowadzenie akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones