PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33128}

Życie za życie

The Life of David Gale
7,8 108 542
oceny
7,8 10 1 108542
7,0 11
ocen krytyków
Życie za życie
powrót do forum filmu Życie za życie

Moim zdaniem

ocenił(a) film na 8

w tym filmie chodzilo o to by pokazac nieprawidlowości systemu.Kobieta popelnia samobojstwo,facet sie wrabia bo chce pokazac,że można skazać niewinnego na śmierc i to,że za często wydaje sie takie wyroki.Mam mieszane uczucia do kary śmierci.Zjednej strony uważam,że nie odstrasza,bo jak ktos zabija jest przekonany,że go nie złapią.Z drugiej gdyby ktoś zabił mi bliską osobę pewnie jako pierwsza bym żądała kary śmierci

ocenił(a) film na 10
katrinafw

ale zeby napisac,ze spoiler to juz dla Ciebie za wiele,tak? wprawdzie film widzialam,ale szlag mnie trafia jak widze takie tępe posty. gratuluje

So_be_it_

oj a miałem obejrzeć ten film i po chuju,już kilka razy się tak przyciąłem i chyba jedyna rada to nie zaglądać na te komentarze.fuck.

ocenił(a) film na 10
cheandler1111

tez sie tak nie raz wkopałam i wnerwia mnie to,bo chce poczytac komentarze czy warto itd a tu niespodzianka. skupcie sie ludzie i nie psujcie innym radochy

So_be_it_

Dajcie spokój! To forum i dyskusja o filmie, więc jeśli chcecie poczytać i podyskutować, to najpierw obejrzyjcie film, a nie komentarze do niego. Jeśli go nie oglądaliście, to przeczytajcie sobie opis filmu, który jest na ogół lakoniczny i nie spowoduje u Was ataku agresji tylko dlatego że nie pomyśleliście, że komentarze na temat filmu mogą zawierać szczegóły jego zakończenia bądź fabuły.

ocenił(a) film na 10
fiona_2

jasne,standardowa odpowiedź. ja mam ochotę poczytać akurat komentarze przed filmem, np przed pójściem do kina, żeby wiedzieć czy warto. takie posty mi to uniemożliwiają. wystarczy wpisać 'spoiler' i wszyscy będą happy. koniec kropka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones