PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1436}

102 Dalmatyńczyki

102 Dalmatians
6,2 34 369
ocen
6,2 10 1 34369
3,5 2
oceny krytyków
102 Dalmatyńczyki
powrót do forum filmu 102 Dalmatyńczyki

Scena usunięta

ocenił(a) film na 7

Wczoraj oglądnąłem po raz pierwszy od dawna na TVNie. Z ciekawości wszedłem na YT i obejrzałem też trailer, w którym zauważyłem scenę, której nie było w filmie. Okazało się, że jest to scena usunięta. Pokazuje jak Cruella wychodzi z więzienia, żegna się z innymi więźniami a przy wyjściu chcą jej zwrócić futro. Śmieszna scena, szkoda że nie znalazła się ostatecznie w filmie. Do obejrzenia tutaj:
https://youtu.be/eepk0-Bz9Zk

ocenił(a) film na 10
Bielak_812

Scena, owszem jest zabawna, ale jak na moje dobrze że została usunięta. Widz mógłby pomyśleć że Cruella jest postacią pozytywną, bądź uważać że jest wielce skomplikowaną postacią.

ocenił(a) film na 10
Bielak_812

Myśle że to jest zwiazane z tym że w samym filmie nie była to terapia behawioralna jak w opisie tlyko jakies zmiany fal mózgowych - zachowanie Cruelli pod koniec sceny sugeruje że w sposób behawioralny została "oduczona" lubić futra, czymś za pewne w stylu tortur średniowecznych w ich towarzystwie - ale takie wyjście w fabule jest na wyjściu bez snesu, po pierwsze nagła zmiana w tej sytuacji jest praktycznie nie możliwa, oraz oczyiwście z racji obecnej etyki za równo z powodu realiów, dzieci i fabuly.
I bez tej sceny była skomplikowana, tzw. nie do końca była, no właśnie to trochę irytujące bo fabuła wręcz wymusza jednak coś głębszego, ale twórcy filmu bardzo skrzętnie starali się to ukryć - a wszystko miało bardzo złożony sens - a pokazanie Cruelli w tlyko złym świetle nie do końca mi odpowiadało nawet za dziecka jej trochę współczułam mimo wszystko :)

ocenił(a) film na 10
Bielak_812

Po za tym zwyczajnie w filmie nie była w więzieniu tylko w laboratorium jako "obiekt badawczy" .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones