PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487915}

13 dzielnica - Ultimatum

Banlieue 13: Ultimatum
7,1 54 238
ocen
7,1 10 1 54238
3,8 5
ocen krytyków
13 dzielnica Ultimatum
powrót do forum filmu 13 dzielnica - Ultimatum

2/10

ocenił(a) film na 2

Jestem kolejnym głosem krytyki. Po prostu filmu nie da się oglądać. Aż mi się przykro robi jak trafiam na takie produkcje. Stanowczo odradzam!!!

troy_4

A może napiszesz dlaczego az tak bardzo Ci się nie podobał ? Filmy Uwego Bolla zazwyczaj dostaja oceny od 2 do 3 i naprawde uważasz, że mozna je porównywac z 13 dzielnicą ultimatum ? Uwaga do wszystkich jesli wystawiacie oceny do wystawiajcie je w kontekście innych filmów, które dostały podobne i zastanówcie sie czy aby napewno dobrze je oceniacie. A jak Ci sie nie podobał to nie musisz go kończyc oglądac - i po krzyku, nie będzie więcej płaczu.

ocenił(a) film na 1
genin

kiedy ten film to jedna wielka masakra.. i pod względem fabularnym jak i realizacji..
nie wspominając o tych super złych, którzy wyglądają i zachowują się jak troskliwe misie..

diana6echo

Film mi się podobał - ale głupie jest w nim to, że podczas starać z policją i tajnymi służbami czy też agentami nikt nie ma broni i nie strzela do nich tylko policja się z nimi bije. Można wyciągnąć broń i grozić strzałem a nie każdy podchodzi i się napiepszają z tym łysym i każdy dostaje w ciery.

troy_4

ten film jest głupszy niż ustawa przewiduje

ocenił(a) film na 1
troy_4

po prostu porażka. sceny końcowe z prezydentem i zgrają złych ale dobrych ludzi normalnie paraliżuje.

ocenił(a) film na 8
troy_4

Nie jest to film dla ludzi biorących film zbyt na serio. Na serio to se można życie brać, a i to się nie powinno. Wszystkie filmy Bessona są utrzymane w podobnej konwencji dziecięcej naiwności. I nie można zaprzeczyć, że masa ludzi ogląda jego bajki z przejęciem i dla relaksu. Założę się że wszyscy tutaj krytykanci jadą ostro i po Tarantino

ocenił(a) film na 1
Aganesu

nie zakładaj się bo przegrasz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones