PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487915}

13 dzielnica - Ultimatum

Banlieue 13: Ultimatum
7,1 54 238
ocen
7,1 10 1 54238
3,8 5
ocen krytyków
13 dzielnica Ultimatum
powrót do forum filmu 13 dzielnica - Ultimatum

Próba zrobienia kasy na filmie, który już raz się przyjął. Co mnie najbardziej denerwowało, to fakt, że cała ta produkcja opierała się na tym samym schemacie co jedynka : bardzo podobnie ułożone sceny, jeśli idzie o "chronologię". Mały ------> SPOILER <-------- dowodem na to jest ponowna praca Damiena pod przykrywką - niemal dokładnie to samo, co w części pierwszej! Brakowało tylko, żeby znów się napieprzał z Leito pod koniec na oczach prezydenta kłócąc się, co lepiej postawić na miejscu B13.
!!!!!KONIEC!!!! KONIEC SPOILERA!!!!!!!!! -<<<<<<<<<<<<<<<

Kiepska fabuła, nielogiczny scenariusz, do tego aktorstwo na baaardzo przeciętnym poziomie. Największym plusem są, tak jak poprzednio : sceny pościgów, walk i świetna muzyka. Film można obejrzeć, ale to już nie to samo. Widać, że nakręcony na siłę. Polecam na nudne piątkowe wieczory, gdy naprawdę nie ma nic lepszego do roboty.

ocenił(a) film na 6
JoNNy_908

Aha, i zapomniałem dodać : film ma jedno z NAJGŁUPSZYCH zakończeń, jakie w życiu widziałem. Z niedowierzaniem patrzyłem jeszcze jakiś czas na napisy końcowe, licząc, że pojawi się jakiś hehe bonus. Ale niestety...

JoNNy_908

był bonus - jak palili razem cygara ^^

za krótki..........

ocenił(a) film na 6
cleo1512

Nie taki "bonus" miałem na myśli ;P Raczej coś, co zmyłoby kiepskie wrażenie po zobaczeniu tzw. zakończenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones