PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487915}

13 dzielnica - Ultimatum

Banlieue 13: Ultimatum
7,1 54 238
ocen
7,1 10 1 54238
3,8 5
ocen krytyków
13 dzielnica Ultimatum
powrót do forum filmu 13 dzielnica - Ultimatum

Straszny gniot.

ocenił(a) film na 4

Fabuła z dupy wzięta, akcja nijaka. Powtórzony schemat z części pierwszej. Ten film, to jedno z największych badziewi 2009 roku. Czekałem na ten film od bardzo dawna, bo jedynka była świetna i niestety strasznie się zawiodłem. ocena 4/10. Nie polecam.

ocenił(a) film na 1
Valmont_3

Zgadzam sie w 1000%. Nie wiem jak dalem rade obejrzec go do konca. chyba alkohol mnie znieczulił

Qba

Podpisuję się pod tym , za bardzo zajeżdża mi to debilnym Transporterem :( 4/10

ocenił(a) film na 4
rzoska

Dokładnie. Transporter to kolejny syf. Czy już nie robią dobrych filmów akcji?!

ocenił(a) film na 7
Valmont_3

w ogóle nie rozumiesz idei i klimatu tego filmu (: to nie ma być majstersztyk kina fabularnego. zupełnie nie o to chodzi.

ocenił(a) film na 4
manowce

No ale widzę, że Ty też nie rozumiesz. Miał być film akcji, a wyszedł polityczno obyczajowy film akcji. Sorry, ale jestem pewny, że wiele osób się zawiodło na tym filmie. Czekałem na akcje jak w jedynce a dostałem jakąś palpitacje serca i gniota takiego jak transporter 3. Nawet sceny gdzie Leito ucieka przed tymi policjantami były do bani. Nic nowego nie zobaczyłem w tym filmie, schemat goni schemat z pierwszej części. Dlatego jest gniotem.

Valmont_3

O powtórzenie jakiego schematu Ci chodzi ?? W jedynce była akcja, a w dwójce jedynie jakieś pozostałości po "D13".

ocenił(a) film na 4
trigrammaton

B13 - Leito ucieka przed K2
B13 U - Leito ucieka przed policja

B13 - akcja Damiana w kasynie
B13 U - w klubie

ocenił(a) film na 4
D1RT

D1RT napisałeś dokładnie to co miałem na myśli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones